Tak   help
Tak
 
 
Wyników: 420
Wprowadź firmę
Nazwa firmy: Telewizja N
Województwo: mazowieckie, małopolskie
Miasto: Warszawa, Kraków
Branża: Media
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Telewizja nowej generacji n to najnowocześniejsza polska cyfrowa platforma satelitarna i jedna z najnowocześniejszych w Europie. Telewizja n jest jedyną polską platformą satelitarną oferującą wszystkim swoim Abonentom wysokiej klasy dekodery HD. Platforma n oferuje też – bez dodatkowych opłat - najbogatszą na polskim rynku satelitarnym ofertę kanałów w jakości High Definition. Platforma n jako pierwsza w Polsce i pierwsza w Europie środkowo - wschodniej umożliwiła dostęp do takich usług jak nagrywanie wybranych pozycji programowych (PVR), dostęp do biblioteki filmów i programów na życzenie (VOD). Telewizja n to również premierowe na polskim rynku kanały telewizyjne, takie jak: MGM, Discovery Historia, Discovery HD, Baby TV, oraz autorskie projekty - kanały: Wojna i Pokój, nSport HD. Telewizja nowej generacji n oferuje również innowacyjne usługi: nPortal – zbiór popularnych serwisów internetowych dostępnych z poziomu dekodera, nRadio z ponad 300 stacjami radiowymi, zdalne ustawianie listy nagrań, elektroniczny dokument sprzedaży i wiele, wiele innych funkcji i udogodnień. ITI Neovision jest częścią Grupy TVN – największej prywatnej grupy medialnej w Polsce.
Adres głównej siedziby: ,    E-mail:    Telefon:
Nazwa firmy: J.W. Construction Holding SA
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: Budownictwo i nieruchomości
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
J.W. Construction to największy polski deweloper mieszkaniowy, obecny przede wszystkim w Warszawie, ale także w innych miastach kraju: Łodzi, Gdyni i Katowicach oraz za granicą. Spółka jest liderem na warszawskim rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność deweloperską od 1993 roku. Firma, oprócz realizowania projektów deweloperskich, zajmuje się także działalnością budowlaną jako generalny wykonawca większości inwestycji. J.W. Construction jest właścicielem i operatorem sieci Hoteli 500, na którą składa się 4 hoteli: w Zegrzu, Strykowie, Tarnowie Podgórnym, Cieszynie. 4 czerwca 2007r. firma zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Adres głównej siedziby: 05-091 , ul. Radzymińska 326, Ząbki k/Warszawy   E-mail: sprzedaz@jwconstruction.com.pl   Telefon: 022 771 77 77
Nazwa firmy: Eurovia Polska SA
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Budownictwo i nieruchomości
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Eurovia Polska S.A., pod tą nazwą, na polskim rynku budowlanym działa od 2003 roku W 2007 roku przedsiębiorstwo powiększyło swoją organizację i od tego czasu aktywniedziała na rynku budownictwa drogowego na terenie całego kraju. Struktura terytorialna oparta jest na działalności trzech regionów, obejmujących swoim zasięgiem różne województwa Polski: Region Północny, Region Zachodni oraz Region Południowy. Prezesem Zarządu firmy jest Jonas Högberg Głównym obszarem działań przedsiębiorstwa jest budownictwo drogowe i produkcja materiałów drogowych Eurovia Polska S.A. to profesjonalny, rzetelny oraz solidny partner i klient Jesteśmy kompetentnym wykonawcą robót, działamy także jako główny wykonawca oraz lider konsorcjum. Prowadzimy również złożone zadania w powiązaniu z innymi branżami budowlanymi Sprawnie współpracujemy z Inwestorami Samorządowymi i Prywatnymi (doradztwo techniczne i ekonomiczne, możliwość długoletniej współpracy)
Adres głównej siedziby: 00-696 , ul. Pankiewicza 3, Warszawa   E-mail: dyrekcja@eurovia.pl   Telefon: 022 380-31-10
Nazwa firmy: Call Center Inter Galactica
Województwo: dolnośląskie, opolskie, świętokrzyskie, śląskie
Miasto: Wrocław, Opole, Kielce, Częstochowa
Branża: Outsourcing
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Nasza firma powstała w marcu 2002 roku jako partner niemieckiej firmy MCB (Marketing Center Berlin). Na trudnym rynku niemieckim, z niemałymi sukcesami, stawialiśmy pierwsze kroki.
 
Zogniskowanie uwagi na jakości usług sprawia, że wynik naszej pracy przekłada się na realne korzyści. Jednocześnie dajemy poczucie maksymalnego komfortu naszym klientom.

Pomagamy w rozwoju firm, planujemy procesy i projekty, doradzamy i szybko uruchamiamy nawet największe, najbardziej złożone kampanie. Dzięki temu obniżamy koszty, optymalizujemy pracę działów marketingu, reklamy. Wiemy, że współtworząc dobry wizerunek firm, wypracowujemy wspólny sukces, oparty na zaufaniu i profesjonalizmie.

Adres głównej siedziby: 50-053 , ul. Szewska 6/7, Wrocław   E-mail:    Telefon: +48 71 722 72 01
Nazwa firmy: Grupa o2 Spółka z o.o.
Województwo: mazowieckie
Miasto:
Branża: IT/High Tech
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Istniejemy, aby tworzyć i rozwijać produkty oraz usługi na rynku internetowym, które informują, zapewniają rozrywkę oraz ułatwiają komunikację, wzbogacając i ułatwiając tym samym życie wszystkich naszych użytkowników. Celem naszego działania jest osiągnięcie synergii pomiędzy potrzebami użytkowników, satysfakcji pracowników i zadaniami stawianymi nam przez klientów i interesariuszy, przy optymalnym wykorzystaniu dostępnych obecnie technologii.
Adres głównej siedziby: 02-231 , ul. Jutrzenki 177, Warszawa   E-mail: info@firma.o2.pl   Telefon: 022 398 88 88
Nazwa firmy: Lambertz Polonia
Województwo: śląskie
Miasto: Katowice
Branża: Inne, Handel i usługi, FMCG
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Tradycja naszych wyrobów cukierniczych sięga XVII wieku. Lambertz rozpoczął działalność w 1688 r. zdobywając licencję na prowadzenie swojej pierwszej piekarni. Od tego czasu tworzymy produkty cukiernicze najwyższej jakości, łącząc wielowiekowe tradycje z nowoczesną technologią. Dziś Grupa Lambertz jest jednym z czołowych niemieckich producentów wyrobów cukierniczych o przedłużonym okresie przechowywania. Nasze produkty można znaleźć niemal na całym świecie. Dynamiczny rozwój Grupy Lambertz doprowadził do założenia w 1998 r. Lambertz Polonia. Pierwszym krokiem nowej części grupy było uruchomienie w Rudzie Śląskiej linii produkcyjnych pierników oraz ciastek. Przełomem w rozwoju Lambertz Polonia był rok 2004. Powołany w styczniu obecny Zarząd spółki opracował strategię aktywnego rozwoju, która stała się źródłem trwającego do dzisiaj dynamicznego rozwoju firmy. Dzięki skutecznemu zarządzaniu, rewolucyjnej strategii marketingowej od 2004 r. nieprzerwanie zwiększamy nasze udziały zarówno w Polsce, jak i krajach Europy Środkowo - Wschodniej.
Adres głównej siedziby: 41-705 , ul. Katowicka 170, Ruda Śląska   E-mail: office@lambertz.com.pl   Telefon: +48 32 608 91 01
Nazwa firmy: MH Marol
Województwo: wielkopolskie, Cała Polska, mazowieckie, lubuskie
Miasto: Poznań, Wszystkie
Branża: Transport i Logistyka
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
MH to jeden z wiodących dystrybutorów produktów spożywczych na polskim rynku. W sektorze FMCG jest już od 1992r. – początkowo jako MAR-OL Sp. z o.o. , a od 2010 roku jako MH Sp. z o.o. Ugruntowaną silną pozycję firmy potwierdza niezależny ranking tygodnika „Polityka”, w którym to MAR-OL w 2006 roku uplasował się wśród 500 najlepszych firm w Polsce, jak i Lista 500 dziennika „Rzeczpospolita\" z 2007 roku. Firma była wielokrotnie doceniana przez niezależnych ekspertów. Została nagrodzona znakiem europejskiego systemu wyróżnień i nagród jakości Wielkopolska Jakość oraz prestiżową nagrodą - Hermesem Poradnika Handlowca. Dwukrotnie wyróżniono ją w konkursie Gazele Biznesu.
Adres głównej siedziby: 61-249 , ul. Obodrzycka 61, Poznań   E-mail: biuro@marol.com.pl   Telefon: (061) 65 00 300
Nazwa firmy: SterKom
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: IT/High Tech
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Firmę SterKom tworzy zespół młodych ludzi, zaangażowanych w jej ciągły rozwój. Jesteśmy pewni, że gwarancją jej sukcesu są kompetentni pracownicy. Rozwijamy się dynamicznie. Od 7 lat zwiększamy swój udział w rynku specjalizowanych urządzeń przeznaczonych dla branży ciepłowniczej. Potrzebujemy więc osób, które powiększą nasz zespół - osób otwartych na zmiany i innowacje, które nie obawiają się trudnych wyzwań, osób z inicjatywą. Zatrudnimy najlepszych, którzy oprócz wymaganej na poszczególnych stanowiskach wiedzy i kwalifikacji, wniosą do firmy energię i nowe pomysły. Pracujemy zespołowo, więc zwracamy szczególną uwagę na umiejętności interpersonalne kandydatów. Stawiamy wysokie wymagania, umożliwiając jednocześnie ciągły rozwój kompetencji, zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych oraz udział w realizacji ambitnych projektów.
Adres głównej siedziby: 01-315 , ul. Lazurowa 6/55, Warszawa   E-mail: mc@sterkom.com.pl   Telefon: 022 669 13 43
Nazwa firmy: Specjał SA
Województwo: podkarpackie, Cała Polska
Miasto: Rzeszów, Wszystkie
Branża: Transport i Logistyka
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "SPECJAŁ" w Rzeszowie należy do największych pracodawców Polski południowo-wschodniej. Obecnie zatrudniamy ok. 2500 pracowników, a liczba ta systematycznie rośnie. Ciągły rozwój Firmy jest sukcesem jej pracowników. Sukces ten uzależniony jest od ich zaangażowania, kompetencji, inicjatywy, odpowiedzialności i otwartości. Dbając o rozwój Firmy stale poszukujemy najlepszych pracowników. Stwarzamy im możliwości rozwoju zawodowego, dbamy o zapewnienie optymalnych warunków pracy.
Adres głównej siedziby: 35-322 , ul. Ciepłownicza 8, Rzeszów   E-mail: rekrutacja@specjal.com.pl   Telefon: (17) 859-71-55
Nazwa firmy: Nomi SA
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Firma NOMI S.A. powstała w kwietniu 1993 roku i jako pierwsza w Polsce sieć handlowa zaoferowała klientom pełen wachlarz artykułów dla domu i ogrodu. W latach 90-tych NOMI S.A. była jedyną polską siecią sklepów - Zrób To Sam. Dynamiczny rozwój Firmy, poprzez tworzenie nowych placówek handlowych na terenie całej Polski, pozwolił na stworzenie 1760 miejsc pracy w 34 sklepach o łącznej powierzchni handlowej ponad 141 tys. m2. W styczniu 2006 roku w Piotrkowie Trybunalskim został otwarty nowoczesny magazyn centralny zatrudniający ponad 60 osób z tego regionu. Po okresie restrukturyzacji dla NOMI S.A. rozpoczął się okres intensywnego rozwoju. Od 2007 roku Firma wchodzi w skład polskiej grupy kapitałowej zarządzanej przez i4ventures. W ciągu swojej działalności polski fundusz inwestycyjny i4ventures przyczynił się do rozwoju wielu znanych firm, tworząc nowe miejsca pracy i wspierając ogólny rozwój gospodarczy kraju. Na stanowisko prezesa firmy powołany został Pan Bogusław Bartczak.
Adres głównej siedziby: 25 - 561 , ul. Witosa 76, Kielce   E-mail: biuro@nomi.com.pl   Telefon: +48 41 36 35 500
Nazwa firmy: EGIS Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: Medycyna/Farmacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
EGIS Pharmaceuticals PLC jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych w Europie Centralnej. Do głównej działalności firmy należy produkcja leków oraz aktywnych składników farmaceutycznych, badania i rozwój w dziedzinie farmacji, sprzedaż produktów końcowych i aktywnych składników farmaceutycznych. Produkcja leków Dwa spośród trzech naszych zakładów produkcyjnych znajdują się w Budapeszcie. Jeden z nich znajduje się w naszej siedzibie głównej przy ul. Keresztúri, gdzie produkowane są tabletki oraz aktywne składniki farmaceutyczne, drugi zakład znajduje się przy ulicy Bökényföldi i obejmuje zakład wtryskujący oraz pakowalnię, jak również magazyny. W naszym trzecim zakładzie, znajdującym się w Körmend, produkowane i pakowane są tabletki, maści, czopki, roztwory, syropy i aerozole. Nasz system produkcji spełnia zasady Dobrej Praktyki Wytwarzania, przepisy węgierskiego Krajowego Instytutu Farmacji oraz przepisy amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków, najbardziej rygorystycznego organu w zakresie licencjonowania leków (FDA). Produkcja aktywnych składników farmaceutycznych Ważną częścią działalności firmy EGIS PLC (oraz jej poprzedników prawnych) jest produkcja aktywnych składników farmaceutycznych. Dzięki zgromadzonemu w ciągu ostatnich dziesięcioleci doświadczeniu, jak również stałej modernizacji zakładów, utrzymana została konkurencyjność produkcji aktywnych składników farmaceutycznych, co doskonale potwierdzają wyniki eksportu oraz pozytywne rezultaty oficjalnych krajowych i międzynarodowych kontroli. Obecnie w tej sferze działalności, przy zatrudnieniu około 650 ludzi, rocznie produkowanych jest 50 różnych aktywnych składników farmaceutycznych i ich półproduktów. Szeroka paleta produktów charakteryzuje się stopniowym ulepszaniem i zamianą poszczególnych produktów. Produkcja aktywnych składników farmaceutycznych w ostatnim czasie była w stanie pomyślnie sprostać wymogom gwarancji jakości, jak również ochrony środowiska naturalnego. Solidnie wyszkolenie oraz oddanie personelu w tej strategicznej sferze działalności jest ważnym elementem złożonej kultury pracy firmy EGIS. Badania i rozwój w dziedzinie farmacji Celem naszej działalności badawczej jest rozwój generycznych produktów farmaceutycznych, gwarantujących wysoki potencjał marketingowy, chemiczna synteza najbardziej zbliżonych do oryginalnych cząsteczek leku oraz analiza efektów farmakologicznych. Nasza działalność badawcza koncentruje się na lekach stosowanych przy leczeniu chorób układu krwionośnego, zaburzeń centralnego układu nerwowego, chorób układu oddechowego i pokarmowego. Na koniec roku obrotowego, który zakończył się 30 września 2007r., całkowita liczba rejestracji i autoryzacji marketingowych wyniosła 1810. Sprzedaż produktów końcowych oraz aktywnych składników farmaceutycznych EGIS PLC zajmuje drugą pozycję na rynku węgierskim pod względem ilości sprzedanych opakowań oraz czwartą pod względem przychodów ze sprzedaży. 65% naszych przychodów ze sprzedaży pochodzi z eksportu. Nasze produkty są eksportowane głównie do regionów wschodnich, tj. Rosji, Europy Środkowo-Wschodniej oraz do krajów WNP. Sprzedaż w tych regionach stanowi aż 77% całkowitego eksportu. W przypadku krajów zachodnich, Francja i Wielka Brytania są głównymi odbiorcami wyrobów finalnych, a Stany Zjednoczone, Japonia oraz Brazylia to największe rynki dla naszych aktywnych składników farmaceutycznych.
Adres głównej siedziby: 01-797 , ul. Powązkowska 44C, Warszawa   E-mail:    Telefon: +48 22 32 60 400
Nazwa firmy: Lot Catering
Województwo: mazowieckie, małopolskie, pomorskie, wielkopolskie, śląskie
Miasto: Warszawa
Branża: Inne
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Właścicielem firmy LOT Catering Sp. z o.o. jest Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A. Spółka funkcjonuje od 1992 roku, a jej głównym obszarem działania jest świadczenie kompleksowej obsługi linii lotniczych w zakresie cateringu lotniczego, w tym produkcji posiłków, ich kompletacji i dostawie na pokłady samolotów, a także świadczenie innych komplementarnych usług na rzecz klientów lotniczych. Drugim obszarem działalności firmy są szeroko rozumiane usługi cateringowe, a więc prowadzenie punktów gastronomiczno – handlowych takich jak: bufety, stołówki czy restauracje pracownicze, usługi bankietowe i party service, produkcja i sprzedaż posiłków bądź produktów żywnościowych na zamówienia oraz poprzez sklep internetowy. Główną siedzibą spółki jest jeden z największych w Polsce obiektów cateringowych, zlokalizowany w Warszawie, w sąsiedztwie portu lotniczego Warszawa - Okęcie. Spółka posiada także oddziały w kilku głównych portach lotniczych – w Krakowie, Gdańsku, i Poznaniu, a także spółkę zależną operująca w katowickim porcie lotniczym Pyrzowice.
Adres głównej siedziby: 02-178 , ul. Sekundowa 2, Warszawa   E-mail: sekretariat@lotcatering.pl   Telefon: +48 22 390 82 00
Nazwa firmy: KGHM Polska Miedź SA
Województwo: lubuskie
Miasto: Lubin
Branża: Górnictwo/Hutnictwo
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
KGHM Polska Miedź S.A. to nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwo, będące nie tylko atrakcyjnym pracodawcą lecz także środowiskiem ludzi sobie przyjaznych i wspólnie budujących wartość oraz wizerunek Firmy. Troska o bezpieczeństwo pracowników ma priorytetowe znaczenie dla przedsiębiorstwa – KGHM otrzymał Złotą Kartę Lidera Bezpiecznej Pracy. Spółka zatrudnia 18,5 tys. pracowników. Grupa Kapitałowa to ponad 28 tys. osób.
Adres głównej siedziby: 59-301 , ul. M. Skłodowskiej-Curie 48 Lubin   E-mail:    Telefon:
Nazwa firmy: Farmacol SA
Województwo: śląskie, mazowieckie, wielkopolskie, podkarpackie, pomorskie
Miasto: Katowice, Warszawa, Poznań, Rzeszów, Gdańsk
Branża: Medycyna/Farmacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Farmacol jest polską firmą dynamicznie rozwijającą się na krajowym rynku od 18 lat. Profil naszej działalności to dystrybucja leków, parafarmaceutyków i kosmetyków do aptek i szpitali. Jesteśmy zakładem pracy chronionej, więc naszą ambicją w relacjach z pracownikami jest stwarzanie możliwości rozwoju i równych szans wszystkim osobom, które są pracowite, ambitne i nastawione na perfekcyjną obsługę klienta. Naszym pracownikom zapewniamy stabilizację, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do sugestii pracownika oraz atrakcyjny pakiet socjalny, a dla osób uprawnionych, świadczenia z ZFRON.
Adres głównej siedziby: 40-541 , dział ZZL, ul. Rzepakowa 2 Katowice   E-mail: rekrutacja@farmacol.com.pl   Telefon:
Nazwa firmy: DreamLab Onet.pl
Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Branża: IT/High Tech
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
DreamLab Onet.pl Sp. z o.o. to zespół programistów budujących portal Onet.pl i inne przedsięwzięcia internetowe Grupy ITI. Realizowalismy serwisy internetowe TVN, TVN24, Zumi, Sympatia, Plejada i wiele innych.
Adres głównej siedziby: 30 - 126 , ul. Gabrieli Zapolskiej 44, Kraków   E-mail: office@dreamlab.pl   Telefon: +48 12 277 40 00
Nazwa firmy: Bank BPS SA
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Bankowość
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna z siedzibą Centrali w Warszawie, został utworzony 15 marca 2002 roku przez przyłączenie do Gospodarczego Banku Południowo-Zachodniego SA pięciu banków - Banku Unii Gospodarczej SA, Lubelskiego Banku Regionalnego SA, Małopolskiego Banku Regionalnego SA, Rzeszowskiego Banku Regionalnego SA, oraz Warmińsko-Mazurskiego Banku Regionalnego SA. Misja Banku BPS: Bank oparty na najlepszych rodzimych tradycjach spółdzielczych, dominujący w sektorze bankowości spółdzielczej w Polsce. Bank wspierający i uzupełniający potencjał finansowy oraz ludzki zrzeszonych banków spółdzielczych. Bank wiarygodny, konkurencyjny, bezpieczny i nowoczesny - dla akcjonariuszy oraz klientów Banku BPS. Suma bilansowa Banku sięga 12,5 mld zł (wg stanu na 31 grudnia 2009 roku). Bank działa na terenie całej Polski. Poprzez sieć liczącą ok. 80 placówek obsługuje klientów korporacyjnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze: samorządów, rolnictwa, przemysłu rolno-spożywczego, handlu, rzemiosła i turystyki. Świadczy nowoczesne usługi finansowe po bardzo konkurencyjnych cenach.
Adres głównej siedziby: 01-231 , ul. Płocka 9/11 B, Warszawa   E-mail: sekretariat@bankbps.pl   Telefon: (0 22) 53 95 100
Nazwa firmy: Axence Software
Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Branża: IT/High Tech
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
O firmie Nasi klienci Praca w Axence O firmie Axence Software jest prywatną firmą założoną w 2005 roku, która z zaangażowaniem tworzy najwyższej jakości, innowacyjne oprogramowanie do kompleksowego zarządzania sieciami komputerowymi. Rozwiązania Axence przeznaczone są głównie dla firm oraz instytucji niezależnie od profilu ich działalności; posiadających sieci składające się zarówno z kilku, jak i z kilku tysięcy urządzeń. Odnotowaliśmy już ponad 200 000 instalacji naszego oprogramowania na całym świecie i liczba ta stale się powiększa. Posiadamy rozbudowaną sieć partnerów zarówno w Polsce , jak i za granicą.
Adres głównej siedziby: 31-532 , Chodkiewicza 10/7, Kraków   E-mail: praca@axencesoftware.com   Telefon: 12 426-40-35
Nazwa firmy: Anwim SA
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Energetyka/Paliwa
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Anwim powstał w 1992 roku. Od tego czasu stał się jedną z największych niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce. Dzisiejszy Anwim to profesjonalne, sprawnie zarządzane i potężne przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą hurtową paliw na terenie całego kraju, a dodatkowo prowadzące pięć stacji benzynowych, z czego cztery z nich znajdują się na Śląsku , a jedna w Warszawie.
Adres głównej siedziby: 02-222 , Aleje Jerozolimskie 181, Warszawa   E-mail: firma@anwim.com.pl   Telefon: (22) 496 00 00
Nazwa firmy: Szpital Zakonu Bonifratrów w Krakowie
Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Branża: Medycyna/Farmacja, Administracja państwowa
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie jest interdyscyplinarnym ośrodkiem medycznym, zajmującym się zarówno leczeniem operacyjnym, diagnostyką, jak i udzielaniem porad ambulatoryjnych. Jesteśmy jednym z najbardziej liczących się w Polsce ośrodków leczących choroby naczyniowe. W naszym Szpitalu działa Regionalne Centrum Chorób Naczyń, w ramach którego funkcjonuje Wojewódzki Oddział Chirurgii Naczyń i Angiologii z Pododdziałem Terapii Wewnątrznaczyniowej oraz Wojewódzka Poradnia Chorób Naczyń. Ośrodek prowadzi również Oddział Chirurgii Ogólnej,oraz Oddział Chorób Wewnętrznych i Angiologii, na którym realizowane jest leczenie szpitale i ambulatoryjne. W ramach Ośrodka Diagnostyczno-Leczniczego z Oddziałem Chirurgii Jednego Dnia, zapewniamy kompleksowe leczenie diagnostyczne (badania i pobyty diagnostyczne), porady w niemal wszystkich specjalnościach, zabiegi ambulatoryjne oraz zabiegi operacyjne. Kadra lekarska naszego Szpitala to zespół lekarzy o najwyższych kompetencjach i wieloletnim doświadczeniu w swojej dziedzinie. Operujący u nas specjaliści są jednymi z najbardziej doświadczonych w Polsce w wykonywaniu operacji endoskopowych. Personel medyczny szpitala odznacza się wysokim profesjonalizmem, jak i serdecznym ciepłym podejściem do chorych, co wielokrotnie jest podkreślane przez chorych i ich rodziny.
Adres głównej siedziby: 31-061 , ul. Trynitarska 11, Kraków   E-mail: kadry@bonifratrzy.krakow.pl   Telefon: 12 37 97 100
Nazwa firmy: Most-Bud
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Radom, Wszystkie
Branża: Budownictwo i nieruchomości
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Spółka Most-Bud powstała w 1992 roku. Wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Mostostal Export (100% udziałów). Siedzibą spółki jest Radom. Most-Bud posiada oddziały, w Stuttgarcie i w Moskwie. W pierwszym okresie swojej działalności spółka zajmowała się realizacją usług budowlanych w Niemczech. Od 1994 roku jest obecna również na rynku polskim. Most-Bud realizuje obiekty biurowe, handlowe, kubaturowe obiekty sportowe, szkoły, szpitale, wielopoziomowe parkingi podziemne oraz budynki mieszkalne \\\"pod klucz\\\". Ze względu na konstrukcję, lokalizację, zakres i tempo robót są to z reguły obiekty wymagające znajomości zaawansowanych technologii i organizacji robót. Spółka specjalizuje się w realizacji żelbetonowych konstrukcji monolitycznych wymagających znacznej koncentracji robót oraz stanów surowych inwestycji. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę menadżerską, inżynierską, administracyjną i od wielu lat zatrudnionych u nas fachowców z branży budowlanej. Atrybutem naszej załogi jest znajomość technologii i nowoczesnych metod organizacyjnych, nabyta i potwierdzona w warunkach budów niemieckich. Stosujemy nowoczesne metody planowania, zarządzania i kontroli wspomagane techniką komputerową. Współpracujemy ze znanymi firmami podwykonawczymi. Jesteśmy związani umowami kooperacyjnymi z liczącymi się w branży dostawcami materiałów budowlanych, producentami betonu, wykonawcami robót ziemnych i rzemieślnikami budowlanymi. Posiadamy deskowania systemu DOKA, własne środki transportowe, wyspecjalizowany sprzęt średni i nowoczesne elektronarzędzia.
Adres głównej siedziby: 26-600 , ul. Mokra 2, Radom   E-mail: info@mostbud.com.pl   Telefon: (+48) 48 3317133
Nazwa firmy: Phoenix Pharma Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: Medycyna/Farmacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
PHOENIX Pharma Polska Sp. z o.o. jest częścią jednego z największych europejskich koncernów dystrybucji farmaceutyków PHOENIX Pharmahandel GmbH & Co KG, znanego z kupieckiej rzetelności, przestrzegania obowiązujących w Unii Europejskiej zasad Dobrej Praktyki Dystrybucji, nowoczesnej organizacji i wysokiej kultury współpracy z partnerami. PHOENIX jest liderem na rynku usług logistycznych dla producentów i przedhurtowej sprzedaży farmaceutyków. Z naszych usług korzystają od lat jedne z największych koncernów farmaceutycznych na świecie: Eli Lilly, Gedeon Richter, Lifescan (Johnson & Johnson Group), Merck, Mylan, Orion.
Adres głównej siedziby: 02-867 , Baletowa 115a, Warszawa    E-mail: info@pharma.com.pl   Telefon: 22 337 65 00
Nazwa firmy: Aster
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Media
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
ASTER jest wiodącym dostawcą czterech usług telekomunikacyjnych: telewizji, szerokopasmowego dostępu do internetu, telefonii stacjonarnej i komórkowej. Firma dostarcza usługi dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jest również liderem we wprowadzaniu nowych usług telekomunikacyjnych na polski rynek. ASTER, jako pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie, zaoferował swoim Klientom możliwość korzystania z poczwórnej usługi telekomunikacyjnej (quadruple play), czyli połączenia w jednym pakiecie telewizji (kablowej, analogowej i cyfrowej), szerokopasmowego dostępu do internetu, telefonii stacjonarnej i telefonii komórkowej. Firma działa na rynku telekomunikacyjnym od początku lat 90. w trzech polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Zielonej Górze jak również ich okolicach. ASTER świadczy usługi dla 380 000 Abonentów telewizji analogowej, ok. 91 000 Abonentów telewizji cyfrowej, 174 000 Abonentów internetu, 68 000 Abonentów telefonii stacjonarnej oraz 55 000 Abonentów telefonii komórkowej (dane z 30 czerwca 2010 r.).
Adres głównej siedziby: 02-672 , ul. Domaniewska 50, Warszawa   E-mail: praca@aster.pl   Telefon: 22 4 014 014
Nazwa firmy: AB SA
Województwo: dolnośląskie, mazowieckie
Miasto: Wrocław, Warszawa
Branża: IT/High Tech
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
AB S.A. to największy dystrybutor IT i elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Spółka, która od 2006 roku jest notowana na warszawskiej GPW, prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 12 tysięcy partnerów handlowych - dealerów, VAR, hipermarketów, integratorów, sklepów i hurtowni komputerowych. 30 października 2007 roku spółka przejęła czeski ATComputers Holding - wicelidera na rynku dystrybucji IT w tym kraju. Po tej akwizycji w skład Grupy AB wchodzą trzy spółki dystrybucyjne działające na trzech lokalnych rynkach (AB, AT Computers i AT Computer Slowacja), AT Compus (największy producent PC w Czechach), Comfor Stores (spółka zarządzająca siecią sklepów detalicznych własnych i franczyzowych).
Adres głównej siedziby: 51-416 , ul. Kościerzyńska 32, Wrocław   E-mail: praca@ab.pl   Telefon: (071) 32 40 500
Nazwa firmy: Merkury Market
Województwo: podkarpackie, Cała Polska
Miasto: Krosno, Wszystkie
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Firma Merkury powstała w 1991 r i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych. Ze względu na lokalizację naszych pawilonów handlowych działamy na terenie województwa podkarpackiego oraz Sądecczyzny.
Adres głównej siedziby: 38-400 , ul. Czajkowskiego 51, Krosno   E-mail: sekretariat@merkurymarket.pl   Telefon: (013) 436 38 88
Nazwa firmy: Stalprodukt-Centrostal Kraków
Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Branża: Przemysł Maszynowy/Metalowy, Medycyna/Farmacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Stalprodukt S.A. jest wiodącym producentem i eksporterem wysoko przetworzonych wyrobów ze stali: blach elektrotechnicznych transformatorowych, kształtowników giętych na zimno, barier drogowych i rdzeni toroidalnych. Spółka posiada też własną, rozwiniętą sieć dystrybucji wyrobów hutniczych. Tworzą ją składy handlowe i biura w kilkunastu miastach na terenie Polski. Oddziały handlowe Stalproduktu podporządkowane są spółce Stalprodukt-Centrostal Kraków sp. z o.o. Razem z kilkoma spółkami zależnymi o profilu produkcyjnym wchodzi ona w skład Grupy Kapitałowej Stalprodukt S.A.
Adres głównej siedziby: 30-832 , ul.Płk.Dąbka 9, Kraków   E-mail: biuro.krakow@stalnet.com.pl   Telefon: +48 (12) 26 10 100
Nazwa firmy: Philips Lighting Poland SA
Województwo: wielkopolskie, mazowieckie, łódzkie, śląskie, warmińsko-mazurskie
Miasto: Września, Warszawa, Łódź, Bielsko Biała, Piła, Kętrzyn
Branża: IT/High Tech
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Philips zatrudnia obecnie w Polsce blisko 9 tysięcy pracowników w 5 zakładach produkcyjnych oraz organizacji marketingowo-sprzedażowej. Firma należy do największych inwestorów zagranicznych na polskim rynku (około pół miliarda euro zainwestowanych od roku 1991). Jesteśmy jednym z największych polskich eksporterów (ok. 900 milionów euro rocznie). Dzięki blisko 90-letniej historii obecności w naszym kraju, marka Philips cieszy się uznaniem klientów, partnerów i współpracowników.
Adres głównej siedziby: 64-920 , ul. Kossaka 150 Piła   E-mail:    Telefon: (67) 35 13 000
Nazwa firmy: JAS-FBG SA
Województwo: śląskie, Cała Polska
Miasto: Katowice, Wszystkie
Branża: Transport i Logistyka
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
JAS-FBG S.A. to jedna z czołowych polskich firm transportowo-spedycyjno-logistycznych. Rozpoczynała swoją działalność jako agencja celna, uzupełniając w miarę upływu czasu swoją ofertę.
Adres głównej siedziby: 40-706 , ul. Kolejowa 17, Katowice   E-mail: sekretariat@jasfbg.com.pl   Telefon: (+48) 32 3 593 500
Nazwa firmy: ING Bank Śląski
Województwo: śląskie, Cała Polska
Miasto: Katowice, Wszystkie
Branża: Bankowość
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta.
Adres głównej siedziby: 40-086 , Sokolska 34, Katowice   E-mail: lodz.praca@ingbank.pl   Telefon: 32 357 00 69
Nazwa firmy: BMM
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Branża: IT/High Tech, Szkolenia/Edukacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
BMM jest polską, dynamicznie rozwijającą się spółką informatyczno – szkoleniową. Od 1995 roku współpracujemy z wymagającymi klientami instytucjonalnymi posiadającymi potrzeby w zakresie informatyzacji procesów biznesowych. W roku 2000 rozszerzyliśmy naszą działalność o szkolenia skierowane do kadr przedsiębiorstw i instytucji. Głównym atutem firmy jest obszerna wiedza dziedzinowa oraz doświadczenie naszych konsultantów i trenerów.
Adres głównej siedziby: 35-105 , Ul. Przemysłowa 4a, Rzeszów   E-mail: kontakt@bmm.com.pl   Telefon: (17) 852 09 44
Nazwa firmy: ICP
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: IT/High Tech, Telekomunikacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
W ciągu całej swojej historii, obejmującej trzy dekady, ICP ewoluowała od zorientowanej na usługi grupy telekomunikacyjnej do największej europejskiej sieci akceptacji płatności, świadczącej usługi w 19 krajach. Z biegiem czasu cele grupy uległy zmianie; zamierzeniem ICP stało się, bowiem zbudowanie paneuropejskiej sieci płatności, która umożliwiałaby szybsze i prostsze rozwiązania płatnicze.
Adres głównej siedziby: 02-672 , ul. Domaniewska 37, Warszawa   E-mail: operacyjny@icp-polska.pl   Telefon: +48 (0) 22 337 8 337
close
Podaj nam swoje dane aby otrzymać darmowe treści
 
 
 
 
 
 
 
Na podaną skrzynkę mailową otrzymasz e-mail z załączonym plikiem