Tak   help
Tak
 
 
Wyników: 420
Wprowadź firmę
Nazwa firmy: Raben Polska
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Transport i Logistyka
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Grupa Raben jest operatorem logistycznym świadczącym usługi na rzecz małych, średnich i dużych firm, które zdecydowały się na outsourcing kompleksowych usług logistycznych. Na ich potrzeby i wraz z nimi tworzy i wdraża nowoczesne rozwiązania związane z transportem i magazynowaniem towarów. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie i zdobyte w tym czasie uznanie na rynku pozwala budować długotrwałe relacje z Klientami, w myśl hasła: \\\\\\\"your partner in logistics.\\\\\\\"
Adres głównej siedziby: 62-023 , Poznańska 71, Gądki   E-mail: poland.info@raben-group.com   Telefon: +48 (61) 898 80 00
Nazwa firmy: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: Administracja państwowa
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Urząd działa na podstawie przepisów prawa, w tym prawa miejscowego, zarządzeń Prezydenta, a także na podstawie stosowanych odpowiednio przepisów określających organizację dotychczasowych gmin warszawskich, dzielnic w gminie Warszawa-Centrum oraz gminy Wesoła w zakresie niesprzecznym z ustawą o ustroju m.st. Warszawy. Częścią Urzędu właściwą dla dzielnicy jest urząd dzielnicy. Podstawowymi komórkami organizacyjnymi Urzędu są biura oraz Urząd Stanu Cywilnego m.st. Warszawy, których właściwość miejscowa obejmuje m.st. Warszawę (biura mogą nosić inną nazwę rodzajową, pod warunkiem określenia jej w Regulaminie). Podstawowymi komórkami organizacyjnymi urzędów dzielnic są wydziały dla dzielnicy (w uzasadnionych przypadkach, w miejsce wydziału dla dzielnicy, można utworzyć zespół dla dzielnicy, samodzielne jedno- lub wieloosobowe stanowisko pracy dla dzielnicy). Pracą Urzędu kieruje Prezydent m.st. Warszawy przy pomocy Zastępców Prezydenta, Skarbnika, Sekretarza, członków zarządów dzielnic i kierowników komórek organizacyjnych Urzędu. Zapewnienie sprawnego działania Urzędu, w szczególności w zakresie koordynacji działań oraz przepływu informacji pomiędzy komórkami organizacyjnymi Urzędu należy do Sekretarza.
Adres głównej siedziby: 00-251 , pl. Bankowy 3/5, Warszawa   E-mail:    Telefon: 800 707 047
Nazwa firmy: Surima
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Branża: Chemia, Handel i usługi, Transport i Logistyka
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej SURIMA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu to nowa jakość na rynku kosmetycznym. Swoim klientom oferuje przede wszystkim korzyści ze współpracy oraz profesjonalny serwis usług. Oferta handlowa dla Gabintów kosmetycznych i SPA jest tak konstruowana aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Nasi dostawcy to uznani i nagradzani w świecie kosmetycznym producenci. Każdy gabinet kosmetyczny jest nagradzany i odpowiednio doceniany za lojalną współpracę. Wiemy jak zapewnić rozwój firmom funkcjonującym i nowopowstałym w branży. Nasza strategia rozwoju została skonstruowana na bazie profesjonalnie przeprowadzonych badań oraz doświadczeń z branży. Proponowane rozwiązania zarówno dostawcom jak i odbiorcom pomogą zreformować i uporządkować handel towarami przeznaczonymi wyłącznie do gabinetów kosmetycznych i SPA. Wraz z rozwojem naszej firmy gwarantujemy sukces współpracującym partnerom biznesowym.
Adres głównej siedziby: 54-029 , ul. Kielecka 6AB, Wrocław   E-mail: biuro@surima.pl   Telefon: +48 71 788 41 01
Nazwa firmy: Uniwersytet Śląski
Województwo: śląskie
Miasto: Katowice
Branża: Administracja państwowa, Szkolenia/Edukacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Uniwersytet Śląski – jedna z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich uczelni – powstał w turbulentnym 1968 roku. Uniwersytet Śląski ma dominujący wkład w ciągle trwającą przemianę krainy węgla i stali w krainę wiedzy, której bogactwem są chłonne umysły kształtowane przez dobre śląskie uczelnie. W coraz większym stopniu absolwenci śląskiej Alma Mater wpływają na losy naszego regionu, Polski, a coraz częściej także Europy. Po czterdziestu latach istnienia Uniwersytet Śląski stał się nowym ogniskiem kultury promieniującym na całe społeczeństwo ziemi śląskiej i zagłębiowskiej, czego pragnęli Ci, którzy marzyli o jego utworzeniu.
Adres głównej siedziby: 40-007 , Bankowa 12, Katowice   E-mail: dwt@us.edu.pl   Telefon: 32 359 19 56
Nazwa firmy: Netia
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Telekomunikacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Netia ma stałe i dominujące miejsce na polskim rynku telekomunikacyjnym. Świadczą o tym osiągnięcia firmy oraz konsekwentnie realizowana strategia.
Adres głównej siedziby: 02-677 , ul. Taśmowa 7A, Warszawa   E-mail: rekrutacja2@netia.pl   Telefon:
Nazwa firmy: Duda
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Handel i usługi, Inne
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Polski Koncern Mięsny DUDA to firma rodzinna, założona przez rodzinę Duda w 1990 roku. Konsekwentnie realizowany cel zbudowania liczącej się firmy mięsnej w kraju, mimo krótkiego okresu istnienia firmy, został dokonany. Śmiała wizja , upór, zdolność podejmowania ryzyka i świetne wyczucie rynku to cechy, dzięki którym sukces został osiągnięty. Te cechy charakteryzują firmę również dziś. PKM DUDA znany jest z umiejętnego inwestowania w przyszłość firmy i odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań.
Adres głównej siedziby: 02-699 , ul. Kłobucka 25, Warszawa   E-mail: rekrutacja@pkmduda.pl   Telefon: (+48) 22 319 94 00
Nazwa firmy: Orange
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Telekomunikacja, Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Orange jest cyfrową siecią telefonii komórkowej, wykorzystująca między innymi pasmo: CDMA 450, GSM 900, GSM 1800 oraz UMTS 2100. Międzynarodowe oznaczenie sieci to 260-03. Liczba przydzielonych numerów dla sieci Orange to 26,5 miliona. Orange posiada 13678 stacji bazowych (BTS) w tym: CDMA 450 – 829 stacji, GSM 900 – 5449 stacji, GSM 1800 – 4048 stacji, UMTS – 3352 stacji (wg wykazów UKE z dnia 11.12.2010 roku).
Adres głównej siedziby: 01-230 , ul. Skierniewicka 10a, Warszawa   E-mail:    Telefon:
Nazwa firmy: Empik
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
empik jest liderem na polskim rynku dystrybucji dóbr kultury oraz dynamicznie rozwijającą się marką na rynku ukraińskim. W ponad 150 salonach na terenie Polski oraz w blisko 20 salonach na Ukrainie (stan: marzec 2010) empik proponuje unikalny mix produktów kultury, wiedzy i rozrywki (prasa, książki, muzyka, film, multimedia, art&pap, bilety). Dla ponad 20 milionów klientów rocznie empik jest przewodnikiem po tym, co w kulturze najmodniejsze i najbardziej godne uwagi. Oferta empiku obejmuje pozycje najbardziej wartościowe, najciekawsze, inspirujące i intrygujące; jest skierowana do odbiorców w każdym wieku, o różnych gustach i zainteresowaniach. Mogą oni wybierać spośród 2178000 tytułów – zarówno wydawnictw masowych, bestsellerów, nowości (często także tytułów przedpremierowych), jak i pozycji adresowanych do koneserów, produkcji niszowych, niezależnych i elitarnych.
Adres głównej siedziby: 00-117 , Marszałkowska 104/122, Warszawa   E-mail: rekrutacja@empik.com    Telefon: 22 551 33 33
Nazwa firmy: Uniwersytet Rzeszowski
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Branża: Szkolenia/Edukacja, Administracja państwowa
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Uniwersytet Rzeszowski został powołany w 2001 roku uchwałą Sejmu. Powstał on z połączenia 3 ośrodków akademickich: Wyższej Szkoły Pedagogicznej, Filii UMCS w Lublinie i Zamiejscowego Wydziału Ekonomii Akademii Rolniczej w Krakowie. Tradycje akademickie tych jednostek sięgają w lata 60. i 70. XX wieku. Uniwersytet realizuje swoje cele z udziałem całej wspólnoty uniwersyteckiej: pracowników naukowo-dydaktycznych, studentów, pracowników inżynieryjno-technicznych, administracji, biblioteki, obsługi. Uniwersytet Rzeszowski należy do „rodziny uniwersytetów” i jest wierny jej uniwersalnym celom: dążenia do prawdy, otwartości na wiedzę i nowe idee oraz poszanowania godności człowieka i szacunku dla tożsamości historyczno-kulturowej regionów oraz państw. Uniwersytet rozwija umiejętności współpracy niezależnie od różnic ideowych, politycznych i wyznaniowych. Tym samym kształtuje osobowość i obywatelskie postawy studentów, przygotowując ich do odpowiedzialnego pełnienia funkcji społecznych i publicznych. Uniwersytet, to nie tylko świątynia wiedzy, lecz także kreator rozwiązań innowacyjnych.
Adres głównej siedziby: 35-959 , Aleja Rejtana 16c, Rzeszów   E-mail: info@univ.rzeszow.pl   Telefon: 17 872 12 65
Nazwa firmy: Nordkalk
Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Branża: Inne
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Przedmiotem działalności Spółki Nordkalk w Polsce jest: wydobycie kamienia wapiennego, mechaniczna przeróbka kamienia wapiennego, produkcja wyrobów wapienniczych, przemiał kamienia wapiennego na mączkę wapienną, działalność usługowa i handlowa.
Adres głównej siedziby: 31-038 , Ul. Starowiślna 13-15, Kraków   E-mail: personelinfo.pl@nordkalk.com   Telefon: (12) 428 65 80
Nazwa firmy: Warbud
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Budownictwo i nieruchomości
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
W swojej działalności kierujemy się uniwersalnymi zasadami i wartościami, dzięki którym jesteśmy postrzegani przez naszych pracowników, jako uczciwy i stabilny pracodawca, zaś przez klientów oraz podwykonawców jako wiarygodny, rzetelny i profesjonalnie działający partner w biznesie. Jako firma świadoma i odpowiedzialna społecznie dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników, zgodnie z naszym mottem „przede wszystkim człowiek”. Jesteśmy także firmą proekologiczną, dbamy o środowisko naturalne na każdym etapie inwestycji. Wdrażamy konkretne działania mające na celu poprawę kondycji naszej planety. Dzięki wysokim standardom pracy, gwarantujemy najwyższą jakość usług naszym Klientom. Wszystkich partnerów biznesowych traktujemy tak jakbyśmy sami chcieli być traktowani – w sposób uczciwy i zgodny z wszelkimi normami etyki. Nie zapominamy także o działalności prospołecznej i charytatywnej. W nią wpisuje się realizowany przez WARBUD Program Edukacji Budowlanej i liczne inicjatywy pomocy dla najbardziej potrzebujących. Zachęcamy do odwiedzenia podstron z głównymi wartościami, którymi kierujemy się na co dzień z swojej działalności.
Adres głównej siedziby: 02-342 , Al. Jerozolimskie 162A, Warszawa   E-mail: rekrutacja.centrum@warbud.pl   Telefon: 22 56 76 000
Nazwa firmy: KGHM Polska Miedź SA
Województwo: lubuskie
Miasto: Lubin
Branża: Górnictwo/Hutnictwo
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
KGHM Polska Miedź S.A. to nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwo, będące nie tylko atrakcyjnym pracodawcą lecz także środowiskiem ludzi sobie przyjaznych i wspólnie budujących wartość oraz wizerunek Firmy. Troska o bezpieczeństwo pracowników ma priorytetowe znaczenie dla przedsiębiorstwa – KGHM otrzymał Złotą Kartę Lidera Bezpiecznej Pracy. Spółka zatrudnia 18,5 tys. pracowników. Grupa Kapitałowa to ponad 28 tys. osób.
Adres głównej siedziby: 59-301 , ul. M. Skłodowskiej-Curie 48 Lubin   E-mail:    Telefon:
Nazwa firmy: Wawel SA
Województwo: małopolskie, Cała Polska
Miasto: Kraków, Wszystkie
Branża: Inne, Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Wawel SA to jedna z najstarszych fabryk cukierniczych w Polsce. Firma szczyci się tradycjami sięgającymi końca XIX wieku.
Adres głównej siedziby: 30-520 , Władysława Warneńczyka 14, Kraków   E-mail: mail@wawel.com.pl   Telefon: 12 254-21-10
Nazwa firmy: ECA
Województwo: małopolskie, mazowieckie, śląskie, wielkopolskie, dolnośląskie, łódzkie
Miasto: Kraków, Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Łódź, Bielsko Biała
Branża: Doradztwo /Audyt/Usługi biznesowe
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Możemy poszczycić się doświadczeniem w świadczeniu usług zarówno dla dużych i średnich przedsiębiorstw z kluczowych sektorów rynkowych, jak również małych, szybko rozwijających się podmiotów, prowadzących działalność gospodarczą zarówno na terytorium Polski, jak i Unii Europejskiej. Udowodniliśmy, że potrafimy obsłużyć podmioty oraz Grupy Kapitałowe należące do największych w Polsce, także notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz New Connect.
Adres głównej siedziby: 31-527 , ul. J.Supniewskiego 11, Kraków   E-mail: biuro@ecagroup.pl   Telefon: +48 32 376 41 40
Nazwa firmy: Tech Data
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: IT/High Tech
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Firma Tech Data to stabilny pracodawca, z którym mogą się Państwo związać na dłużej. Naszym pracownikom stwarzamy niepowtarzalne możliwości rozwoju zarówno w naszym polskim oddziale, jak i w sieci oddziałów zagranicznych. Dzięki wysiłkowi i staraniom naszych pracowników osiągnęliśmy wiodącą pozycję w krajach w których działamy. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i idee. Poszukujemy ludzi chętnych do uczestniczenia w naszym sukcesie.
Adres głównej siedziby: 03-237 , ul. Inowłodzka 3, Warszawa   E-mail: ad@techdata.pl   Telefon: +48 (0) 22 547 92 00
Nazwa firmy: Habys
Województwo: podkarpackie
Miasto: Jasło
Branża: Medycyna/Farmacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Początki to okres wytężonej pracy. Naturalna wrażliwość, pasja, staranność i zaangażowanie osób współpracujących z nami to główne czynniki sukcesu firmy. Obsługa klienta, od początku istnienia firmy była traktowana priorytetowo. Fachowy personel, dbający o zadowolenie klientów, zawsze służy miłą i profesjonalną obsługą. Rozwój to ciągłe poszerzanie grona zadowolonych klientów, często wspaniałych przyjaciół oraz wdrażanie profesjonalnego know-how, wzornictwa, projektowania i systemu zapewnienia jakości. Produkty naszej firmy, swoją popularność zawdzięczają solidności wykonania, atrakcyjnej stylistyce i przystępnej cenie. Te cechy znalazły uznanie wśród klientów z Polski i Europy.
Adres głównej siedziby: 38-200 , ul. Przemysłowa 1, Jasło   E-mail: praca@habys.pl   Telefon: +48 13 44 53 606
Nazwa firmy: Budimex Nieruchomości SA
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Budownictwo i nieruchomości
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Budimex Nieruchomości wchodzi w skład największego polskiego holdingu budowlanego - Budimex S.A., obecnego na rynku budowlanym od 1968 roku. Działalność deweloperską prowadzi wraz z spółką, należącą do hiszpańskiej grupy Ferrovial. Firma jest obecna w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu oraz Krakowie, a jej kapitał zakładowy wynosi 657 333 000,00 zł. Budimex Nieruchomości koncentruje się na realizacji dużych inwestycji mieszkaniowych. Od początku swej działalności spółka wybudowała ponad 5 000 mieszkań. Tworząc osiedla mieszkaniowe Budimex Nieruchomości dba o to, aby swoją funkcjonalnością służyły nie tylko ich mieszkańcom, ale także społecznościom lokalnym. Szczególną wagę spółka przykłada do klasy projektów architektonicznych i planów mieszkań oraz jakości wykonania.
Adres głównej siedziby: 01-040 , ul.Stawki 40 Warszawa   E-mail:    Telefon: (22) 623 65 55
Nazwa firmy: Grupa Muszkieterów
Województwo: wielkopolskie, Cała Polska
Miasto: Poznań, Wszystkie
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
1) Zrzeszenie niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarche oraz supermarketami \"dom i ogród\" Bricomarche 2) Największa grupa franczyzowa w Polsce pod względem obrotów w kategorii supermarketów spożywczych oraz dom i ogród 3) Zespół rodzinnych przedsiębiorstw, będących blisko lokalnych społeczności i podejmujących liczne inicjatywy dobroczynne oraz społeczne 4) Kupcy, którzy realizują koncepcję \"przyjaznego sklepu\" oferującego niskie ceny, bliską lokalizację oraz przyjemne i wygodne zakupy 5) Oryginalna franszyza - każdy z Muszkieterów zarządza swoim sklepem w oparciu o zasady wspólnego systemu, pełniąc równocześnie funkcję w strukturach centralnych 6) Liderzy w swoich kategoriach (Intermarche pod względem efektywności handlowej, a Bricomarche pod względem ilości punktów sprzedaży)
Adres głównej siedziby: 61-070 , ul. Janikowska 33 Poznań   E-mail:    Telefon:
Nazwa firmy: Aquanet SA
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań
Branża: Przemysł Maszynowy/Metalowy
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Spółka Aquanet SA działa na terytorium RP i za granicą Siedzibą Spółki jest miasto Poznań
Adres głównej siedziby: 61-492 , ul. Dolna Wilda 126, Poznań   E-mail: marketing@aquanet.pl   Telefon: 061 835 91 00
Nazwa firmy: Stalprodukt-Centrostal Kraków
Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Branża: Przemysł Maszynowy/Metalowy, Medycyna/Farmacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Stalprodukt S.A. jest wiodącym producentem i eksporterem wysoko przetworzonych wyrobów ze stali: blach elektrotechnicznych transformatorowych, kształtowników giętych na zimno, barier drogowych i rdzeni toroidalnych. Spółka posiada też własną, rozwiniętą sieć dystrybucji wyrobów hutniczych. Tworzą ją składy handlowe i biura w kilkunastu miastach na terenie Polski. Oddziały handlowe Stalproduktu podporządkowane są spółce Stalprodukt-Centrostal Kraków sp. z o.o. Razem z kilkoma spółkami zależnymi o profilu produkcyjnym wchodzi ona w skład Grupy Kapitałowej Stalprodukt S.A.
Adres głównej siedziby: 30-832 , ul.Płk.Dąbka 9, Kraków   E-mail: biuro.krakow@stalnet.com.pl   Telefon: +48 (12) 26 10 100
Nazwa firmy: Kreisel
Województwo: wielkopolskie, śląskie, łódzkie
Miasto: Poznań, Katowice, Łódź
Branża: Chemia
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma posiada pięć zakładów produkcyjnych - w Poznaniu (centrala), w Będzinie k/Katowic, w Ujeździe k/Tomaszowa Mazowieckiego, w Kaliskach Kujawskich k/Lubienia oraz w Rogowcu. Od 2005 roku firma posiada także kopalnię kruszyw i piasku EuroKrusz w Nowym Mieście nad Pilicą.
Adres głównej siedziby: 60-462 , ul. Szarych Szeregów 23, Poznań   E-mail: poznan@kreisel.pl   Telefon: 061 846 79 00
Nazwa firmy: Merinosoft
Województwo: podlaskie
Miasto: Białystok
Branża: IT/High Tech, Outsourcing
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Historia firmy Merinosoft rozpoczęła się w 1989 roku. Od chwili powstania z powodzeniem realizowaliśmy kontrakty w różnych przedsiębiorstwach, za każdym razem oferując indywidualne rozwiązania informatyczne w obszarach produkcji,dystrybucji i szeroko rozumianej rachunkowości zarządczej. Projekty te realizowaliśmy głównie w oparciu o własne produkty. W niektórych zastosowaniach np. w zakresie Business Intelligence wykorzystaliśmy rozwiązania krajowych i zagranicznych partnerów biznesowych. Naszymi odbiorcami były i są przedsiębiorstwa produkcyjne oraz dystrybucyjne. Oprócz kreowania rozwiązań informacyjno-informatycznych oraz ich wdrażania, dostarczamy szeroko pojęte usługi IT, w tym: projekty infrastrukturalne oprogramowanie systemowe, usługi związane z bezpieczeństwem i utrzymaniem informatyki w ruchu. W ramach tych usług udostępniamy również infrastrukturę informatyczną w modelu ASP oraz SaaS. Szczególną wartością w naszej firmie jest interdyscyplinarny zespół blisko 50 pracowników utożsamiający się z firmą, jak i jej Klientami. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu, możemy zagwarantować: najnowocześniejsze, sprawdzone- technologie informatyczne, efektywne metody realizacji projektów, ponad 20 letnie doświadczenie biznesowe. Ścisła współpraca z największymi graczami rynku informatycznego owocuje tym, iż nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szeregu certyfikowanych szkoleń. Wpływa to w znaczący sposób na wysoki poziom obsługi Klientów oraz ich zadowolenie.
Adres głównej siedziby: 15-467 , ul. Poleska 61, Białystok   E-mail: poczta@merinosoft.com.pl   Telefon: 85 66 44 777
Nazwa firmy: Redan
Województwo: łódzkie, Cała Polska
Miasto: Łódź, Wszystkie
Branża: Inne, Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej na detalicznym rynku odzieżowym. Działalność Grupy dzieli się na dwa - wyraźnie różniące się - sektory: modowy i dyskontowy.
Adres głównej siedziby: 94-250 , ul. Żniwna 10/14, Łódź   E-mail: redan@redan.com.pl   Telefon: (42) 617 71 00
Nazwa firmy: Ziaja
Województwo: pomorskie
Miasto: Gdańsk
Branża: Chemia, FMCG, Medycyna/Farmacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Dewizą naszej firmy jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie Klientów, co realizujemy oferując kosmetyki pielęgnacyjne oraz preparaty lecznicze, które łączą sprawdzone naukowo, naturalne składniki oraz nowoczesne technologie.
Adres głównej siedziby: 80-298 , Jesienna 9, Gdańsk   E-mail: rekrutacja.techniczny@ziaja.com   Telefon: 58 521 34 00
Nazwa firmy: Ikea
Województwo: mazowieckie, pomorskie, małopolskie, dolnośląskie, śląskie, wielkopolskie, łódzkie
Miasto: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Historia IKEA zaczęła się w 1943 roku w parafii Agunnaryd w Szwecji, kiedy założyciel firmy, Ingvar Kamprad, miał tylko 17 lat. Od tego czasu Grupa IKEA stała się globalną marką detaliczną z 127 000 współpracowników w 41 krajach, o rocznej sprzedaży na poziomie ponad 23,1 miliardów euro.
Adres głównej siedziby: 05-090 , Pl. Szwedzki 3, Janki   E-mail: sklep.janki@ikea.com   Telefon: 22 711-23-02
Nazwa firmy: KPMG
Województwo: mazowieckie, wielkopolskie, małopolskie, śląskie, dolnośląskie, pomorskie
Miasto: Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk
Branża: Doradztwo /Audyt/Usługi biznesowe
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
KPMG jest jedną z największych firm na świecie świadczących tzw. usługi profesjonalne (audyt, doradztwo podatkowe i doradztwo gospodarcze). KPMG należy do Wielkiej Czwórki firm audytorsko-doradczych, razem z PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young i Deloitte.
Adres głównej siedziby: 00-867 , ul. Chłodna 51, XVIp, Warszawa   E-mail: kpmg@kpmg.pl   Telefon: +48 (22) 528 11 00
Nazwa firmy: Fortuna Games
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Fortuna sp. z o.o. jest największą polską firmą działającą w branży gier na automatach o niskich wygranych, której kapitał zakładowy wynosi 6 250 500 00 zł. Od ponad dekady zapewniamy naszym Klientom i Partnerom najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa w zakresie świadczonych usług. Utrzymujemy międzynarodowe kontakty z dostawcami automatów i podzespołów światowej klasy. Dzięki temu, sprzęt, który trafia do Klientów firmy jest najnowocześniejszy na rynku i zawsze najwyższej jakości.
Adres głównej siedziby: 00-493 , Prusa 2, Warszawa   E-mail: praca@fortunagames.pl   Telefon:
Nazwa firmy: Beiersdorf
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań
Branża: Medycyna/Farmacja, FMCG, Chemia
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Firma Beiersdorf działa na arenie międzynarodowej od samych początków istnienia. Dla przykładu, pierwsze kontakty handlowe z firmami w Stanach Zjednoczonych nawiązane zostały w 1893 roku – 11 lat od założenia Firmy przez farmaceutę Paul’a C. Beiersdorf’a w Hamburgu. W 1911 roku Beiersdorf wprowadził na rynek NIVEA Creme, pierwszą na świecie stabilną emulsję, którą można było produkować na skalę masową. W krótkim czasie NIVEA stała się światowym bestsellerem. W 1914 roku, 42% całkowitej sprzedaży produktów NIVEA i innych marek firmy Beiersdorf generowane było za granicą dzięki kontraktom z przedstawicielstwami w 34 krajach, włączając w to produkcję na licencji prowadzoną w Buenos Aires, Kopenhadze, Meksyku, Nowym Jorku, Paryżu, Sydney oraz w Moskwie. Niewiele później Firma weszła na rynek chiński.
Adres głównej siedziby: 61-021 , ul. Gnieźnieńska 32, Poznań   E-mail:    Telefon: +48 61 87 46 200
Nazwa firmy: Wipasz SA
Województwo: warmińsko-mazurskie, Cała Polska
Miasto: Olsztyn, Wszystkie
Branża: Inne, Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Firma Wipasz to największy polski producent pasz dla trzody, drobiu i bydła. Nasz pasze produkujemy w pięciu wytwórniach ulokowanych w Polsce północnej (Wadąg koło Olsztyna, Morąg, Krosno k/Pasłęka, Międzyrzec Podlaski, Koło). Spółka Wipasz od samego początku dynamicznie się rozwija. Z roku na rok rośnie produkcja i asortyment mieszanek paszowych, koncentratów i dodatków mineralnych. W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt produktów zaspokajających praktycznie wszystkie potrzeby gospodarstw hodowlanych.
Adres głównej siedziby: 10-373 , Wadąg 9, Olsztyn   E-mail: info@wipasz.pl   Telefon: 89 543 56 50
Nazwa firmy: Antalis
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Transport i Logistyka, Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Antalis jest największym europejskim i czwartym na świecie dystrybutorem materiałów służących do komunikacji wizualnej (papierów dla poligrafii i biur, materiałów opakowaniowych i produktów VisCom). Koncern, z przychodem rocznym na poziomie 3.5 miliarda Euro, zatrudnia 8000 pracowników obsługujących ponad 230 000 klientów, zarówno przedsiębiorstw jak i zakładów poligraficznych w 44 krajach. Antalis Poland, od lat notowany na listach rankingowych największych przedsiębiorstw, jest liderem w dystrybucji materiałów służących do komunikacji wizualnej. Rok 2007 firma zamknęła obrotem w wysokości ponad ponad 326 mln złotych
Adres głównej siedziby: 02-676 , ul. Postępu 17a, Warszawa   E-mail: info@antalis.pl   Telefon: (0-22) 313 50 00
close
Podaj nam swoje dane aby otrzymać darmowe treści
 
 
 
 
 
 
 
Na podaną skrzynkę mailową otrzymasz e-mail z załączonym plikiem