Tak   help
Tak
 
 
Wyników: 420
Wprowadź firmę
Nazwa firmy: Beiersdorf
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań
Branża: Medycyna/Farmacja, FMCG, Chemia
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Firma Beiersdorf działa na arenie międzynarodowej od samych początków istnienia. Dla przykładu, pierwsze kontakty handlowe z firmami w Stanach Zjednoczonych nawiązane zostały w 1893 roku – 11 lat od założenia Firmy przez farmaceutę Paul’a C. Beiersdorf’a w Hamburgu. W 1911 roku Beiersdorf wprowadził na rynek NIVEA Creme, pierwszą na świecie stabilną emulsję, którą można było produkować na skalę masową. W krótkim czasie NIVEA stała się światowym bestsellerem. W 1914 roku, 42% całkowitej sprzedaży produktów NIVEA i innych marek firmy Beiersdorf generowane było za granicą dzięki kontraktom z przedstawicielstwami w 34 krajach, włączając w to produkcję na licencji prowadzoną w Buenos Aires, Kopenhadze, Meksyku, Nowym Jorku, Paryżu, Sydney oraz w Moskwie. Niewiele później Firma weszła na rynek chiński.
Adres głównej siedziby: 61-021 , ul. Gnieźnieńska 32, Poznań   E-mail:    Telefon: +48 61 87 46 200
Nazwa firmy: Emerson Polska
Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź
Branża: Inne
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Firma Emerson to profesjonalizm, doświadczenie oraz innowacyjność. Działa na rynku od 1992 roku. Posiada najnowocześniejsze centrum zarządzania danymi i korespondencją, które jako jedyne w kraju oferuje kompleksową obsługę obejmującą druk offsetowy i cyfrowy, personalizację, kopertowanie i dystrybucję oraz archiwizację cyfrową. Jednocześnie jesteśmy jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych.
Adres głównej siedziby: 97-300 , Belzacka 176/178, Piotrków Trybunalski   E-mail: sekretariat@emerson.pl   Telefon: 44 649 06 50
Nazwa firmy: Kolporter
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Historia Kolportera to ciągły i dynamiczny rozwój – obecnie jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się organizacji gospodarczych w Polsce. Nasza polityka personalna to przede wszystkim dążenie do ciągłego podnoszenia potencjału naszych pracowników. Naszym pracownikom zapewniamy stały dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz satysfakcjonującą pracę w gronie ludzi tworzących sukces Kolportera.
Adres głównej siedziby: 25-528 , ul. Zagnańska 61, Kielce   E-mail: rekrutacja@kolporter.com.pl   Telefon:
Nazwa firmy: Heidelberg Cement
Województwo: opolskie, Cała Polska
Miasto: Opole, Wszystkie
Branża: Chemia
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Grupa Górażdże to lider w krajowej produkcji cementu i jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego i kruszyw. Spółką macierzystą i wiodącą linią biznesową Grupy Górażdże jest firma Górażdże Cement SA, największy w kraju producent cementu, która w połowie lat 90. tych rozpoczęła inwestowanie w przedsiębiorstwa działające na polskim rynku materiałów budowlanych. W efekcie tych działań Górażdże funkcjonują dziś na rynku jako Grupa powiązanych kapitałowo spółek zajmujących się kompleksową produkcją cementu, betonu i kruszyw. Działalność Grupy Górażdże obejmuje trzy linie biznesowe: Górażdże Cement, Górażdże Beton, Górażdże Kruszywa.
Adres głównej siedziby: 45-076 , ul. Cementowa 1, Chorula   E-mail: gorazdze@gorazdze.pl   Telefon: (77) 407 7000
Nazwa firmy: Blue Media SA
Województwo: pomorskie
Miasto: Gdańsk
Branża: IT/High Tech, Doradztwo /Audyt/Usługi biznesowe
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Dostarczamy innowacyjne systemy dla banków oraz instytucji finansowych. Koncentrujemy się na obsłudze platform transakcyjnych, do których należą doładowania kart pre-paid, bankowe SMS-y, pożyczki online, ubezpieczenia przez Internet oraz płatności i przelewy międzybankowe.
Adres głównej siedziby: 81-717 , ul. Haffnera 6, Sopot   E-mail: kariera@bluemedia.pl   Telefon: (+48 58) 5555-305
Nazwa firmy: Inter Cars SA
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Automotive, Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lipcu 2007 r. spółka podpisała porozumienie o połączeniu z firmą JC Auto - liderem w segmencie części do samochodów japońskich i koreańskich. Dzięki fuzji na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym wzmocniła się istotnie rola Inter Cars SA, której celem strategicznym jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.
Adres głównej siedziby: 05-152 , Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki   E-mail: hurt.sprzedaz@intercars.com.pl   Telefon: (022) 714 18 00
Nazwa firmy: Wakoz
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Budownictwo i nieruchomości
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Firma WAKOZ powstała w 1991 roku. Jest aktualnie dużą firmą działającą zarówno na rynku pomorskim, jak i na terenie całego kraju. Z tytułu dynamicznego rozwoju spółka WAKOZ w szczególny sposób została wyróżniona w 2006r. tytułem Gazeli Biznesu, jak również znalazła się w 2008r. w gronie Diamentów Forbesa za najbardziej dynamiczne zwiększanie się wartości firmy.
Adres głównej siedziby: 84-242 , ul. Sikorskiego 3, Luzino   E-mail: info@wakoz.pl   Telefon: +48 058 678 24 84
Nazwa firmy: USP
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: Medycyna/Farmacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
USP została wyróżniona nagrodą w prestiżowym rankingu organizowanym przez firmę Universum. Ranking jest przygotowywany na podstawie ankiet zebranych od 17 000 studentów ok. 100 polskich uczelni oceniających najlepsze firmy obecne na polskim rynku pracy. Nagrody dla „Idealnych Pracodawców\" wręczono podczas uroczystej gali „Universum Awards 2010\". W tym roku przyznano je w następujących kategoriach: Biznes, Inżynieria, IT, Medycyna & Farmacja, Nauki Humanistyczne i Nauki Ścisłe. Co rok Universum przeprowadza tego typu badania w kilkudziesięciu krajach.
Adres głównej siedziby: 02-822 , ul. Poleczki 35, Warszawa   E-mail: p.bernat@usp.pl   Telefon: +48 (71) 714 94 00
Nazwa firmy: 10 Minut Marketing
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: Media, IT/High Tech
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
10 Minut Marketing jest agencją marketingową specjalizującą się we wprowadzaniu firm do środowiska internetowego oraz w bieżącej, kompleksowej obsłudze internetowej. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane Państwu usługi były zawsze na najwyższym, europejskim poziomie. W swojej pracy wykorzystujemy wiodące rozwiązania techniczne oraz specjalistyczną wiedzę starannie dobranego zespołu osób. Dzięki nam mają Państwo możliwość budować potencjał swoich lokalnych firm, na równi z potencjałem firm zagranicznych i dzięki temu skutecznie z nimi konkurować. Tworząc sukcesy naszych klientów, rozwijamy także swoją pozycję rynkową. Dlatego do obsługi klienta w naszej firmie przywiązywana jest szczególna uwaga, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Możecie mieć Państwo pewność, że wprowadzimy Was do Internetu krok po kroku, jasno i przejrzyście wyjaśniając wszystkie zagadnienia. Stworzymy Wasz serwis od podstaw, uruchomimy w Internecie i wypozycjonujemy. Jeżeli będzie taka potrzeba, zajmiemy się także jego administracją, rozbudową lub reklamą w Internecie. Doradzimy jak inwestować, aby zyskać nowych klientów i nie wyrzucać pieniędzy w przysłowiowe „błoto”.
Adres głównej siedziby: 05-830 , ul. Sitarskich 5/4, Nadarzyn   E-mail: biuro@10minut.pl   Telefon: 022 428-17-95
Nazwa firmy: Koło
Województwo: wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie
Miasto: Koło, Włocławek, Ozorków
Branża: Budownictwo i nieruchomości, Chemia
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek. Od 1993 r. należy do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Wejście do struktury Sanitec zaowocowało dużymi inwestycjami i szybkim rozwojem firmy. Dotychczas koncern zainwestował w Polsce ponad 100 mln euro, co pozwoliło na rozbudowanie i modernizację istniejących zakładów w Kole, Włocławku oraz wybudowanie fabryki w Ozorkowie.
Adres głównej siedziby: 62-600 , ul. Toruńska 154, Koło   E-mail: info@kolo.com.pl   Telefon: + 48 63 26 18 400
Nazwa firmy: Agata Meble
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
AGATA MEBLE to firma z polskim kapitałem i o polskich korzeniach. Dzięki swej długoletniej działalności doskonale zna potrzeby i oczekiwania klientów. Historia AGATY rozpoczęła się w roku 1952 od utworzenia przedsiębiorstwa „Bytomskie Fabryki Mebli”. W jego skład weszły zakłady państwowe położone w rejonie Górnego Śląska. W latach siedemdziesiątych wybudowano nowy zakład w Katowicach, dokąd w roku 1973 przeniesiono siedzibę firmy i zmieniono nazwę przedsiębiorstwa na Katowickie Fabryki Mebli „Agata” w Katowicach. Od 8 czerwca 1994 roku przedsiębiorstwo państwowe przekształciło się w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa i zmieniło nazwę na Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe „Agata” Spółka Akcyjna siedzibą w Katowicach. W chwili obecnej po zakupie akcji firmy od Skarbu Państwa 100% akcji należy do osób fizycznych. Od prywatyzacji „Agata” postanowiła kontynuować swój rozwój w oparciu o wielkopowierzchniowe centra handlowe na wzór „Agaty” w Katowicach. W ciągu swojej ponad 55-letniej historii AGATA stała się rozpoznawalnym znakiem będącym połączeniem niepowtarzalnego wzornictwa z wysoką jakością. Większość dostawców oferuje swoje wyroby wyłącznie w sieci salonów „Agata Meble”. Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe Agata jest generalnym przedstawicielem marek Red Apple i Spazio Bello na rynki Europy Środkowo-Wschodniej.
Adres głównej siedziby: 40-203 , Al. Roździeńskiego 93, Katowice   E-mail:    Telefon: (32) 735 07 52
Nazwa firmy: PG Silesia
Województwo: śląskie
Miasto: Bielsko Biała
Branża: Górnictwo/Hutnictwo
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
PG SILESIA (Przedsiębiorstwo Górnicze SILESIA sp. z o.o.) jest spółką zajmującą się wydobyciem węgla kamiennego, działającą w południowej Polsce. Od 2012 r. będzie produkować wysokiej jakości węgiel kamienny przeznaczony głównie dla sektora energetycznego, ale również specyficzne rodzaje węgla kamiennego do sprzedaży detalicznej. Oprócz węgla kamiennego, PG SILESIA będzie sprzedawać gaz kopalniany, kamień do celów budowlanych, a także dostarczać rozwiązania w zakresie ekologicznego składowania minerałów energetycznych (popiołu i pyłów dymnicowych). Spółka aktualnie eksploatuje i modernizuje głębinową Kopalnię Węgla Kamiennego Silesia, zlokalizowaną w obszarze górniczym Czechowic-Dziedzic około 30 km od granicy polsko-czeskiej, z zasobami bilansowymi przekraczającymi 500 milionów ton węgla niskosiarkowego.
Adres głównej siedziby: 43-502 , ul.Nad Białką 3, Czechowice-Dziedzice   E-mail: malgorzata.bajer@pgsilesia.pl   Telefon: +48 32 737 33 84
Nazwa firmy: Expander Advisors
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Finanse/Księgowość, Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Expander jest liderem polskiego rynku doradców finansowych. Naszą działalność rozpoczęliśmy jako portal internetowy w 2000 roku. Byliśmy pierwszą firmą w Polsce, która kompleksowo zajęła się doradztwem finansowym dla Klientów indywidualnych. Pierwszy nasz oddział powstał w Warszawie już na początku 2001 roku. Naszą misją jest dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań w dziedzinie finansów osobistych, dzięki czemu pomagamy im spełnić najskrytsze marzenia.
Adres głównej siedziby: 02-672 , Domaniewska 50A, Warszawa   E-mail:    Telefon: 22 488 71 10
Nazwa firmy: JAS-FBG SA
Województwo: śląskie, Cała Polska
Miasto: Katowice, Wszystkie
Branża: Transport i Logistyka
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
JAS-FBG S.A. to jedna z czołowych polskich firm transportowo-spedycyjno-logistycznych. Rozpoczynała swoją działalność jako agencja celna, uzupełniając w miarę upływu czasu swoją ofertę.
Adres głównej siedziby: 40-706 , ul. Kolejowa 17, Katowice   E-mail: sekretariat@jasfbg.com.pl   Telefon: (+48) 32 3 593 500
Nazwa firmy: Stalprodukt Warszawa
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: Przemysł Maszynowy/Metalowy
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Stalprodukt Warszawa Sp. z o.o. jest centrum dystrybucji wyrobów zimnogiętych STALPRODUKT S.A. renomowanego i największego producenta profili zimnogietych w Polsce. Zajmujemy się obsługą firm handlowych i zakładów produkcyjnych. Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Oferujemy wyroby dostarczane bezpośrednio od producenta jak również z naszego magazynu zlokalizowanego w Warszawie. Zapewniamy towar najwyższej jakości, składowany i ładowany w magazynach krytych. Dysponujemy wysokim zapasem kształtowników zimnogiętych umożliwiającym bieżącą obsługę każdego klienta.
Adres głównej siedziby: 32-700 , ul. Wygoda 69, Bochnia   E-mail: warszawa@stalprodukt.pl   Telefon: (0-22) 478-27-28
Nazwa firmy: Procter & Gamble Polska
Województwo: Cała Polska
Miasto: Warszawa
Branża: FMCG
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Procter & Gamble to jedna z największych globalnych firm FMCG Nasze marki pojawiają się w życiu ludzi na wszystkich kontynentach trzy miliardy razy dziennie. Są wśród nich produkty codziennego użytku firmowane między innymi takimi znakami jak Pampers, Ariel, Vizir, Always, Olay, Bonux, Discreet, Naturella, Pantene, Head & Shoulders, Wella, Gillette, Braun czy Oral-B, oraz produkty luksusowe jak Hugo Boss, Lacoste, Valentino czy Dolce & Gabbana. W portfolio firmy znajdują się 23 miliardowe marki, czyli takie, które osiągają roczną wartość sprzedaży przekraczającą miliard dolarów.
Adres głównej siedziby: 03-872 , ul. Zabraniecka 20, Warszawa   E-mail: konsument.im@pg.com   Telefon: (0 22) 678 55 44
Nazwa firmy: NG2
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Grupa NG2 jest zdecydowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Według stanu na koniec grudnia 2010 roku Grupa NG2 dysponowała siecią 703 placówek sklepowych, w tym: 273 salonów CCC, 45 salonów CCC w Republice Czeskiej, 49 butików Quazi, 213 sklepów Boti, salonów franczyzowych CCC 61 i 62 sklepów franczyzowych Boti.
Adres głównej siedziby: 59-101 , ul. Strefowa 6, Polkowice   E-mail: ng2@ng2.pl   Telefon: +48 76 845 84 00
Nazwa firmy: OBI
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
OBI to znacznie więcej niż tylko market budowlany. W OBI klient znajdzie to, co najlepsze z trzech światów: innowacyjne pomysły nowoczesnego wyposażenia wnętrz, szeroki asortyment i wiedzę fachowego sklepu oraz korzystne ceny marketu budowlanego. OBI oferuje szeroką gamę towarów i usług w zakresie ogrodów, budownictwa i wyposażenia wnętrz. Czy to ma być doradztwo, jakaś konkretna marka, pomysły i innowacje, oferty i akcje promocyjne – OBI oferuje po prostu więcej niż jego konkurencja. Bowiem więcej usług, serwisu, jakości i bliskości sprawia, że czujemy się bardziej jak w domu i jesteśmy bardziej zadowoleni.
Adres głównej siedziby: 02-180 , Al. Krakowska 102, Warszawa   E-mail:    Telefon: 22 519 50 00
Nazwa firmy: Mennica Polska SA
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: Inne
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Istniejemy od 1766 r. - zawsze wierni Menniczej Tradycji. Produkujemy wyroby monetarne i grawersko – medalierskie, kreujemy nowoczesne techniki i narzędzia realizowania płatności.
Adres głównej siedziby: 00-958 , Pereca 21 , Warszawa   E-mail: praca@mennica.com.pl   Telefon: 22 656 40 00
Nazwa firmy: International Paper
Województwo: pomorskie, małopolskie
Miasto: Kwidzyn, Kraków
Branża: Inne, Outsourcing
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
International Paper jest światowym liderem w branży papieru i opakowań. Posiada zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej i Łacińskiej, Europie, Rosji, Azji i Afryce Północnej. Czas skorzystać z Nieograniczonych Możliwości. Skorzystaj z szansy i przyłącz się do International Paper, spółki notowanej na liście Fortune 500, światowego lidera branży papierniczej i produktów opakowaniowych. IP słynie z zaangażowania w ochronę środowiska oraz z nowoczesnych technologii. Od przeszło 100 lat rozwijamy nowe idee, oraz poszukujemy osób, które pragną współpracować z nami przy tworzeniu naszej historii, przyczyniając się jednocześnie do osiągnięcia sukcesu w przyszłości. Naszym niezmiennym celem jest przyciąganie, szkolenie, awansowanie i wspieranie pracowników. W International Paper kontrolujesz swoje przeznaczenie. Oferujemy korzyści, wyzwania, szanse na całym świecie, a także pakiety motywacyjne. Nieograniczone możliwości to dla nas nie tylko słowa – to rzeczywistość.
Adres głównej siedziby: 82-500 , ul. Lotnicza 1, Kwidzyn   E-mail:    Telefon: (55) 279 8000
Nazwa firmy: Toyota Motor Poland
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Automotive
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Toyota to jeden z największych producentów samochodów na świecie. W 2006 r. sprzedano ponad 8,8 mln modeli tej marki na pięciu kontynentach. Toyota znajduje się wśród 10 najlepszych światowych przedsiębiorstw na liście Fortune Global 500. Jest również najbardziej uznanym producentem samochodów, co zostało osiągnięte dzięki skoncentrowaniu się na zadowoleniu klienta. Nie bez znaczenia jest również system wartości obowiązujący w Toyocie, a mający swoje źródło w czasach, gdy w Japonii kształtowało się nowoczesne przedsiębiorstwo.
Adres głównej siedziby: 02-673 , ul. Konstruktorska 5, Warszawa   E-mail: klient@toyota.pl   Telefon: (022) 449-05-00
Nazwa firmy: Allianz
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Ubezpieczenia
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Zaczęło się od decyzji podjętej w 1997 r., żeby zbudować firmę ubezpieczeniową od podstaw. Od tamtej pory każdy rok stawał się krokiem milowym przybliżającym Allianz Polska do dzisiejszego sukcesu.
Adres głównej siedziby: 00-409 , ul. Solec 63, Warszawa   E-mail:    Telefon: (22) 201 66 00
Nazwa firmy: Ikea
Województwo: mazowieckie, pomorskie, małopolskie, dolnośląskie, śląskie, wielkopolskie, łódzkie
Miasto: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Historia IKEA zaczęła się w 1943 roku w parafii Agunnaryd w Szwecji, kiedy założyciel firmy, Ingvar Kamprad, miał tylko 17 lat. Od tego czasu Grupa IKEA stała się globalną marką detaliczną z 127 000 współpracowników w 41 krajach, o rocznej sprzedaży na poziomie ponad 23,1 miliardów euro.
Adres głównej siedziby: 05-090 , Pl. Szwedzki 3, Janki   E-mail: sklep.janki@ikea.com   Telefon: 22 711-23-02
Nazwa firmy: Maspex Wadowice SA
Województwo: małopolskie
Miasto: Wadowice
Branża: Inne
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Grupa Maspex Wadowice jest jedną z największych firm w Europie Środkowo - Wschodniej w segmencie produktów spożywczych. Spółka jest zdecydowanym liderem na rynku producentów soków, nektarów i napojów Polsce, w Czechach, na Słowacji, czołowym producentem na Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii. Jest również wiodącym producentem produktów instant (kawa cappuccino, kakao, zabielacze w proszku do kawy, herbatki rozpuszczalne) w Europie Środkowo-Wschodniej. Maspex to także lider na rynku makaronów w Polsce oraz ich wiodący producent w Rumunii. Firma stawia na niezmienną od lat strategię, czyli na budowę marek, które są silnie zakorzenione w świadomości konsumentów i realizację projektów - akwizycji, które mogą ją powiększyć i rozbudować jej ofertę produktów markowych. Grupa Maspex Wadowice, w ciągu 20 lat obecności na rynku, przeprowadziła 14 akwizycji, w tym 8 za granicą. Marki takie jak: Tymbark, Kubuś, Lubella, Puchatek, Ekland, DecoMorreno, Cremona, La Festa i Plusssz to zdecydowani liderzy w swoich kategoriach, produkty, które cieszą się ogromnym zaufaniem konsumentów nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy Środkowo – Wschodniej.
Adres głównej siedziby: 34-100 , ul. Chopina 10, Wadowice    E-mail: maspex@maspex.com   Telefon: (33) 873 19 24
Nazwa firmy: STRABAG
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Budownictwo i nieruchomości
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Koncern STRABAG SE istnieje na rynku budowlanym już ponad 170 lat i prowadzi swoją działalność niemal na całym świecie. STRABAG SE jest jedną z największych firm budowlanych Europy, liderem na rynku niemieckim i austriackim oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Dynamiczny rozwój Firmy dotyczy także rynku polskiego. STRABAG Sp. z o.o., działająca w Polsce od 1985 roku, zatrudnia obecnie około 6600 osób. Najlepszym przykładem tego rozwoju jest zwiększająca się liczba oddziałów terenowych, zapewniających nam sprawniejsze poruszanie się po lokalnych rynkach, coroczny wzrost realizowanych inwestycji i powiększająca się stale paleta usług oferowana klientom Firmy. Firma jest przygotowana do stawienia czoła wyzwaniom dynamicznie rozwijającego się rynku. W ostatnich latach udało się jej umocnić czołową pozycję rynkową. STRABAG jest doświadczonym i cenionym wykonawcą we wszystkich dziedzinach budownictwa. Główne obszary działalności Firmy to budownictwo ogólne i inżynieryjne oraz budownictwo infrastruktury (np. drogi, infrastruktura kolejowa itp.).
Adres głównej siedziby: 05-800 , ul. Parzniewska 10 Pruszków   E-mail: pl_office.strabag@strabag.com   Telefon: (22) 71 44 800
Nazwa firmy: Indykpol
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Inne
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Jesteśmy największym w Polsce producentem mięsa i przetworów indyczych, posiadamy 20% udział w tym segmencie rynku. Od kilkunastu lat jesteśmy również liderem Grupy Kapitałowej. Tworzymy najbardziej rozwiniętą krajową organizację specjalizującą się w hodowli i przemysłowym tuczu indyków, sprzedaży hurtowej i detalicznej tuszek, elementów z drobiu, mięsa indyczego i jego przetworów. Nasza strategia rozwoju zakłada stały wzrost potencjału produkcyjnego oraz tworzenie pionowo zintegrowanej organizacji. Posiadamy najlepiej rozwiniętą w branży drobiarskiej i mięsnej własną bazę surowcową - własne fermy dostarczają około 20% surowca przetworzonego przez Spółkę.
Adres głównej siedziby: 10 - 370 , ul. Jesienna 3, Olsztyn   E-mail: info@indykpol.com.pl   Telefon: (89) 52 62 222
Nazwa firmy: IFS
Województwo: mazowieckie, małopolskie, pomorskie, wielkopolskie
Miasto: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań
Branża: IT/High Tech
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
IFS Applications — przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, które sprawi, że twoja firma stanie się elastyczniejsza, i pomoże usprawnić cztery kluczowe procesy, czyli zarządzanie aktywami i usługami, produkcję, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz projekty. System obejmuje ponadto pełen pakiet oprogramowania ERP, dzięki któremu biznesowe wyzwania stają się szansą na osiągnięcie sukcesu.
Adres głównej siedziby: 02-247 , ul. Marcina Flisa 4 Warszawa   E-mail: rekrutacja@ifs.com.pl   Telefon:
Nazwa firmy: Lidl Sklepy Spożywcze
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Jesteśmy grupą, odnoszących sukcesy sieci sklepów spożywczych, która poprzez dynamiczną ekspansję wpływa na wzrost gospodarczy nie tyko w Europie, ale także poza jej granicami. Naszym głównym założeniem, a tym samym kluczem do sukcesu są proste i jasno sprecyzowane zasady, na których opieramy całą działalność. Zaoferowanie klientom artykułów codziennej potrzeby o najwyższej jakości po korzystnej cenie to nasz główny cel i wyzwanie.
Adres głównej siedziby: 62-080 , Poznańska 48, Jankowice, Tarnowo Podgórne   E-mail: praca@lidl.pl   Telefon: 800 507 777
Nazwa firmy: Praktiker
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Pierwszy market budowlany w Polsce powstał w 1997 roku w Jankach pod Warszawą. Do chwili obecnej jest ich 21, w 17 miastach. Sieć sklepów Praktiker zatrudnia około 2100 pracowników. W Praktikerze znajduje się ponad 45000 produktów niezbędnych do domów, mieszkań i ogrodów. Oprócz bogatej oferty artykułów - sklepy Praktiker posiadają także szeroką ofertę serwisową i prowadzą sprzedaż ratalną. Dzięki połączeniu najwyższej jakości oferowanych towarów i usług, z ich szerokim wyborem i atrakcyjnymi cenami, koncern zyskał uznanie wśród Klientów na świecie.
Adres głównej siedziby: 02-486 , Aleje Jerozolimskie 184, Warszawa   E-mail: rekrutacja@praktiker.com   Telefon:
Nazwa firmy: DHL Polska
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Transport i Logistyka
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Założony ponad 40 lat temu w San Francisco przez trzech początkujących przedsiębiorców Adriana Dalseya, Larrego Hillbloma i Roberta Lynna DHL rozwijał się w niesamowitym tempie. Dziś zajmuje pozycję lidera na światowym rynku międzynarodowych usług ekspresowych i logistyki. W 1969 roku DHL zrobił pierwszy mały krok w stronę przyszłości, zaczynając działalność od lotniczego transportu dokumentów z San Francisco do Honolulu. Lata mijały a sieć DHL stawała się coraz większa, stopniowo zdobywając nowych klientów w każdym zakątku świata. Rozwijał się również rynek, wymagając coraz bardziej kompleksowych usług. DHL dotrzymywał kroku tym zmianom, dostosowując się do potrzeb klientów zarówno w skali globalnej jak i lokalnej. Dzisiaj międzynarodowa sieć DHL łączy ponad 220 krajów i terytoriów zależnych na całym świecie. DHL oferuje dedykowane rozwiązania w zakresie przesyłek ekspresowych, frachtu lotniczego i morskiego, transportu przesyłek ponadgabarytowych, kontraktowych rozwiązań logistycznych oraz międzynarodowych usług pocztowych. Od 1969 roku do dzisiaj nasze podejście do obsługi klienta nie zmieniło się. Sukces DHL zawsze opierał się na zapewnieniu najwyższej jakości usług. DHL stał się marką znaną z osobistego zaangażowania, proaktywnych rozwiązań i siły lokalnych oddziałów. W centrum tego sukcesu są pracownicy, nastawieni na spełnianie potrzeb klientów i oferowanie im indywidualnych rozwiązań. DHL jest częścią Deutsche Post DHL. W 2009 roku nasza Grupa osiągnęła dochód w wysokości ponad 46 mld euro.
Adres głównej siedziby: 02-823 , ul. Osmańska 2, Warszawa   E-mail: pl.marketing@dhl.com   Telefon: 22 5 650 000
close
Podaj nam swoje dane aby otrzymać darmowe treści
 
 
 
 
 
 
 
Na podaną skrzynkę mailową otrzymasz e-mail z załączonym plikiem