Tak   help
Tak
 
 
Wyników: 420
Wprowadź firmę
Nazwa firmy: Nordkalk
Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Branża: Inne
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Przedmiotem działalności Spółki Nordkalk w Polsce jest: wydobycie kamienia wapiennego, mechaniczna przeróbka kamienia wapiennego, produkcja wyrobów wapienniczych, przemiał kamienia wapiennego na mączkę wapienną, działalność usługowa i handlowa.
Adres głównej siedziby: 31-038 , Ul. Starowiślna 13-15, Kraków   E-mail: personelinfo.pl@nordkalk.com   Telefon: (12) 428 65 80
Nazwa firmy: Rainbow Tours SA
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Hotelarstwo/Turystyka
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Marzenie i potrzeba. To właśnie one stanowiły i w dalszym ciągu stanowią podstawę firmy Rainbow Tours. Firma Rainbow Polska Sp. z o.o powstała w roku 1990. Ambicją jej twórców jest chęć pokazywania wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwego oblicza Europy i Świata. Od momentu założenia, twórcom i pracownikom Rainbow przyświecał jeden główny cel: stworzenie dobrego biura podróży. Dobrego, to znaczy takiego, które będzie rzetelnie dbało o interesy swoich klientów i zawsze zagwarantuje zgodność oferty z jej realizacją. Sukcesy, które przyszły później nie miałyby miejsca gdyby nie zespół ludzi, który stał za nimi…
Adres głównej siedziby: 90-361 , Piotrkowska 270, Łódź   E-mail:    Telefon: 42 680 38 20
Nazwa firmy: Comarch
Województwo: małopolskie, Cała Polska
Miasto: Kraków, Wszystkie
Branża: IT/High Tech
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Comarch jest globalnym producentem rozwiązań informatycznych. Jako międzynarodowy integrator i twórca innowacyjnych systemów informatycznych dostarcza rozwiązania dla najważniejszych sektorów gospodarki: telekomunikacji, finansów, bankowości i ubezpieczeń, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej oraz utilities, a także sektora małych i średnich przedsiębiorstw.
Adres głównej siedziby: 31-864 , al. Jana Pawła II 39a, Kraków   E-mail: info@comarch.com   Telefon: +48 (12) 64 61 000
Nazwa firmy: KPRGiBSz
Województwo: śląskie
Miasto: Mysłowice
Branża: Górnictwo/Hutnictwo
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów Spółka Akcyjna jest dużym, specjalistycznym przedsiębiorstwem budownictwa górniczego, działającym od roku 1996 i posiadającym ugruntowaną pozycję w swojej branży. Kompetentnie i skutecznie zarządzamy skomplikowanymi realizacjami. Przedsięwzięcia wykonujemy kompleksowo - od projektu do realizacji. Naszym niewątpliwym atutem jest elastyczność, która pozwala efektywnie, a więc zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami naszych odbiorców, realizować nawet najbardziej niekonwencjonalne projekty. Nie pozwalamy sobie na rutynę - każdą inwestycję traktujemy indywidualnie. Skuteczność takiego podejścia potwierdzają liczne referencje wystawione firmie przez inwestorów. Kapitał w ludziach Największym potencjałem naszego Konsorcjum jest załoga - inżynierowie, technicy i górnicy, bogaci wieloletnim doświadczeniem zawodowym, wyposażeni w odpowiednie świadectwa i uprawnienia, a przede wszystkim ogromną wiedzę, niezbędną przy realizacji trudnych, specjalistycznych robót górniczych. Inwestujemy w sprzęt Szczególny nacisk kładziemy na długoterminowy wzrost wartości firmy. Przyjęliśmy strategię mechanizacji, która ma na celu zarówno powiększanie specjalistycznego parku maszynowego, jak również optymalne jego wykorzystanie oraz wytyczenie przyszłych kierunków działań w zakresie mechanizacji i usprzętowienia firmy. Struktura W strukturze Konsorcjum PRGiBSz SA funkcjonują dwa zakłady: Mysłowicki Zakład Robót Górniczych i Rybnicki Zakład Robót Górniczych. Posiadamy również większościowy pakiet udziałów w czeskiej firmie THK Čechpol s.r.o., która prowadzi roboty w czeskich kopalniach węgla kamiennego.
Adres głównej siedziby: 40-400 , Mysłowice, ul. Mikołowska 29   E-mail:    Telefon: 032 317 15 21
Nazwa firmy: GRC Advisory
Województwo: dolnośląskie, małopolskie
Miasto: Wrocław, Kraków
Branża: IT/High Tech, Doradztwo /Audyt/Usługi biznesowe
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem ekspertów oferujących usługi w zakresie doradztwa i audytu w obszarze GRC (Governance, Risk and Compliance). Dostarczamy produkty i usługi, które pozwalają na efektywne kosztowo transformacje procesów i kontroli przedsiębiorstw oraz pełniejsze wykorzystanie posiadanych zasobów i rozwiązań. Nasze doświadczenie, zdobyte w międzynarodowych firmach doradczych oraz pełne zaangażowanie w realizację projektów pozwala na dostarczenie wysokiej, jakości usług na poziomie najlepszych światowych standardów.
Adres głównej siedziby: , Wrocław   E-mail: kariera@grcadvisory.pl   Telefon: 71 351 84 47
Nazwa firmy: Cyclad Polska IT Consulting & Outsourcing
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: IT/High Tech, Doradztwo /Audyt/Usługi biznesowe, Outsourcing
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.
Adres głównej siedziby: 00-872 , Chłodna 48, lokal 1, Warszawa   E-mail: hrm@cyclad.pl   Telefon: 22 887 22 08
Nazwa firmy: Farutex
Województwo: zachodniopomorskie, Cała Polska
Miasto: Szczecin, Wszystkie
Branża: Transport i Logistyka
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Farutex jest liderem wśród dystrybutorów żywności dla segmentu HoReCa w Polsce. Nasze Oddziały rozmieszczone są na terenie całej Polski: w Szczecinie, Zielonej Górze, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Będzinie, Krakowie, Lublinie, Bydgoszczy, Łodzi, Olsztynie, Kołobrzegu i Kłodzku. Wszystkie usytuowane są w miejscach umożliwiających łatwy dostęp do naszych obecnych i potencjalnych Klientów.
Adres głównej siedziby: 70-846 , Kniewska 2H, Szczecin   E-mail: administracja@farutex.pl   Telefon: 91 460 20 19
Nazwa firmy: ORLEN PetroTank
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Energetyka/Paliwa
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
ORLEN PetroTank spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została utworzona w dniu 3 kwietnia 1996 roku i od tego momentu pełni rolę regionalnego operatora rynku Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. w zakresie obsługi logistycznej koncernu oraz hurtowej dystrybucji i sprzedaży paliw oraz LPG. Paliwa są udostępniane do odbioru w miejscu magazynowania lub dowożone bezpośrednio do klienta. Stałymi partnerami handlowymi firmy są największe w Polsce firmy transportowe, międzynarodowe zakłady przemysłowe, kopalnie, przedsiębiorstwa budowy dróg, firmy zajmujące się hurtową sprzedażą paliw, prywatne stacje paliw oraz odbiorcy instytucjonalni jak policja, wojsko, straż pożarna, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej.
Adres głównej siedziby: 36-145 , Widełka 869   E-mail: orlenpetrotank@orlenepetrotank.pl   Telefon: 17 867 27 00
Nazwa firmy: ZPR SA
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: Media, IT/High Tech, Budownictwo i nieruchomości
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Grupa ZPR to szereg spółek powiązanych kapitałowo ze spółką ZPR S.A. (dawniej Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.) powstałą na początku lat 90 w wyniku prywatyzacji przedsiębiorstwa państwowego. Obecnie spółki Grupy ZPR prowadzą działalność na kilku podstawowych rynkach: prasa, radio, internet, nieruchomości, rozrywka. PRASA: Działalność Grupy na rynku prasowym to przede wszystkim spółka \"MURATOR S.A.” wydająca dziennik \"Super Express\" oraz szereg czasopism branżowych (m.in.: \"Murator\", \"Zdrowie\", \"Architektura\", \"Podróże\", \"Żagle\" inne) RADIO: Obsługę rynku radiowego w ramach Grupy realizuje spółka„TIME”, która kontroluje sieć rozgłośni „ESKA” oraz tak popularne już na rynku marki jak \"VOX FM”, \"ESKA Rock\" i \"WAWA\" ROZRYWKA: Grupa ZPR prowadzi też działalność na rynku hazardowym. Spółki Grupy są operatorami kasyn i salonów gier na terenie kraju. INTERNET: Internet oraz nowe technologie to bardzo szybko rozwijająca się działalność Grupy. W strukturach Grupy jest m.in. Internetowy Dom Mediowy net - internetowa sieć reklamowa zasięgiem porównywalna z największymi portalami oraz szereg spółek, które znalazły już na trwałe swoje miejsce na rynku: SUPERMEDIA, SUPERMEDIA Interactive, AdAction czy AFILO. NIERUCHOMOŚCI: Działalność na rynku nieruchomości jest szczególnie ważna w strategii rozwoju Grupy. W ramach działalności spółek Grupy prowadzone są takie usługi jak wynajmem powierzchni biurowej i konferencyjno - wystawienniczej m.in. w reprezentacyjnym obiekcie Pałac Prymasowski w centrum Warszawy czy usługi związane wynajmem magazynów wysokiego składowania wraz z kompleksową obsługą. W strukturach Grupy dynamicznie rozwija się też projekt „Murator FINANSE\" w zakresie doradztwa finansowego oraz pośrednictwa w udzielaniu kredytów oraz Murator EXPO związany z organizacją i obsługą imprez targowych i wystawienniczych.
Adres głównej siedziby: 00-075 , Senatorska 13/15, Warszawa   E-mail: praca-nt@zprsa.pl   Telefon: 22 829 68 11
Nazwa firmy: BNP Paribas Fortis Bank
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Bankowość
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Fortis Bank należy do grupy BNP Paribas, wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. BNP Paribas to największy bank w strefie euro pod względem zgromadzonych depozytów i, według Standard&Poor’s, jeden z sześciu najsolidniejszych banków na świecie. Zatrudnia ponad 200 tys. osób w ponad 80 krajach. Grupa prowadzi działalność w zakresie m.in. bankowości detalicznej, korporacyjnej, inwestycyjnej oraz zarządzania aktywami i majątkiem. Fortis Bank w Polsce jest bankiem uniwersalnym. Klientom indywidualnym oferuje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe, klientom firmowym dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.
Adres głównej siedziby: 02-676 , ul. Suwak 3, Warszawa   E-mail: info@bnpparibasfortis.pl   Telefon: (22) 566 90 00
Nazwa firmy: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Wprost
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: Media
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Wydawcą tygodnika WPROST, jednego z najbardziej opiniotwórczych tytułów prasowych w Polsce, jest Agencja Wydawniczo-Reklamowa WPROST. Większościowym udziałowcem AWR WPROST jest Platforma Mediowa Point Group SA (GPW: POINTGROUP, PGM). PMPG SA jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich spółek w segmencie medialnym i wydawniczym. Wśród wydawanych przez PMPG SA i jej spółki zależne tytułów są również m.in. magazyn popkulturalny Machina, najstarszy polski magazyn filmowy FILM oraz magazyn studencki ?dlaczego. Ponadto spółki zależne PMPG oferują zarówno przestrzeń reklamową w mediach tradycyjnych oraz w nowych mediach, jak również zintegrowane usługi z zakresu komunikacji marketingowej, począwszy od przygotowania strategii poprzez tworzenie i produkcję, a skończywszy na realizacji kampanii w mediach.
Adres głównej siedziby: 02-305 , al. Jerozolimskie 146 D, Warszawa   E-mail:    Telefon:
Nazwa firmy: Nestle Polska SA
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: FMCG
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Nestlé rozpoczęło działalność w Polsce w 1993 r. Wartość inwestycji poczynionych od tamtego momentu przez Nestlé na polskim rynku przekroczyła 400 mln USD, co stawia firmę w gronie czołowych inwestorów zagranicznych w Polsce. Koncern posiada 9 zakładów produkcyjnych, w których łącznie zatrudnionych jest ponad 4 500 pracowników. Najbardziej znane marki Nestlé obecne na polskim rynku to: WINIARY, NESTLÉ, NESCAFÉ, KIT KAT, PRINCESSA, LION.
Adres głównej siedziby: 02-678 , ul. Szturmowa 2, Warszawa   E-mail:    Telefon: (022) 607 22 88
Nazwa firmy: Sekwencja Consulting
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Branża: Doradztwo /Audyt/Usługi biznesowe
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
SEKWENCJA Consulting to profesjonalna firma consultingowa, specjalizująca się w pozyskiwaniu dofinansowania i prowadzeniu projektów z funduszy UE, doradztwie biznesowym i informatycznym (m.in. przygotowanie strategii firmy, wchodzenie na nowe rynki zbytu, analiza potrzeb informatycznych) oraz wdrożeniach systemów informatycznych. Założeniem naszej firmy jest uzyskanie wiodącej pozycji na rynku doradztwa w zakresie generowania oszczędności i wprowadzania innowacji w firmach naszych Klientów. Stanowimy dynamiczną, prężnie rozwijającą się firmę świadczącą usługi w zakresie szeroko rozumianego doradztwa - jako pomoc w zarządzaniu biznesem. Z jednej strony stawiamy na nowoczesność, elastyczność i kreatywność, a z drugiej hołdujemy profesjonalizmowi i tradycyjnemu podejściu do obsługi klienta, które generują zadowolenie z jakości świadczonych usług.
Adres głównej siedziby: 00-697 , Al. Jerozolimskie 51/9, Warszawa   E-mail: praca@sekwencja.org   Telefon: +48 22 887 20 90
Nazwa firmy: Agros Nova
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: FMCG, Inne, Transport i Logistyka
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Agros Nova jest ekspertem i liderem przetwórstwa owocowo-warzywnego w Polsce. W trzech zakładach, wyposażonych w najnowocześniejszą technologię i spełniających unijne standardy bezpieczeństwa żywności wytwarzamy soki, nektary i napoje (w opakowaniach szklanych i kartonowych), produkty dżemowe i pomidorowe, zupy, sosy i dania gotowe oraz inne przetwory warzywne.
Adres głównej siedziby: 04-028 , al. Stanów Zjednoczonych 61 a, Warszawa   E-mail: rekrutacja@agrosnova.pl   Telefon: 22 717 17 00
Nazwa firmy: Cersanit SA
Województwo: świętokrzyskie, Cała Polska
Miasto: Kielce, Wszystkie
Branża: Inne
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
CERSANIT S.A. to jedna z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem. Przedmiotem podstawowej działalności Grupy Cersanit jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do wykańczania i wyposażenia łazienek (produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, kabin prysznicowych, wanien i brodzików akrylowych, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych).
Adres głównej siedziby: 25-323 , al. Solidarności 36, Kielce   E-mail: sprzedaz@cersanit.com.pl   Telefon: (+48 41) 315-80-03
Nazwa firmy: BPS SA
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Bankowość
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna z siedzibą Centrali w Warszawie, został utworzony 15 marca 2002 roku przez przyłączenie do Gospodarczego Banku Południowo-Zachodniego SA pięciu banków - Banku Unii Gospodarczej SA, Lubelskiego Banku Regionalnego SA, Małopolskiego Banku Regionalnego SA, Rzeszowskiego Banku Regionalnego SA, oraz Warmińsko-Mazurskiego Banku Regionalnego SA.
Adres głównej siedziby: 01-231 , Płocka 9/11 B, Warszawa   E-mail: ORWroclaw@bankbps.pl   Telefon: 22 53 95 100
Nazwa firmy: Navo PGD
Województwo: śląskie, Cała Polska
Miasto: Tychy, Wszystkie
Branża: Transport i Logistyka
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
NAVO PGD jest firmą wyspecjalizowaną w świadczeniu usług dystrybucyjnych i logistycznych dla produktów FMCG (Fast Moving Consumer Goods - dobra szybkorotujące) na rynku polskim.
Adres głównej siedziby: 43-100 , ul. Oświęcimska 51, Tychy   E-mail: biuro@navo.pl   Telefon: 032 325-60-68
Nazwa firmy: UPC
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Media, IT/High Tech
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Wizją UPC jest sprawienie, aby skomplikowany świat nowoczesnych technologii, pełen technicznego żargonu i niezrozumiałych pojęć, dostępny był dla każdego. Szybko rozwijająca się technologia stwarza nowe możliwości, ale także sprawia, że wybór najlepszej oferty z punktu widzenia klienta staje się coraz bardziej skomplikowany. UPC uważa, że cyfrowy świat powinien być dostępny dla wszystkich, bez względu na wiedzę o technologii, wiek czy zainteresowania. Dla UPC marka i wizja są czymś więcej niż tylko znakiem i deklaracją, dlatego stale dostosowujemy swoją ofertę do potrzeb rynku i klientów oraz dokładamy starań, aby wizja była widoczna we wszystkich działaniach firmy.
Adres głównej siedziby: 00-867 , Al. Jana Pawła II 27, Warszawa   E-mail: rekrutacja.warszawa@upc.com.pl   Telefon: 22 24 16 822
Nazwa firmy: Polo Market
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
POLOmarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Nasza sieć została założona 14 lat temu. Zaczynaliśmy od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to 310 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem robienia zakupów, miesięcznie odwiedza nas aż 13 milionów Polaków. Nasi klienci doceniają jakość i świeżość sprzedawanych w POLOmarketach produktów.
Adres głównej siedziby: 88-170 , Giebnia 20, Pakość   E-mail:    Telefon: 52 35 99 000
Nazwa firmy: GK Lotos SA
Województwo: pomorskie, Cała Polska
Miasto: Gdańsk, Wszystkie
Branża: Energetyka/Paliwa, Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Misją Grupy Kapitałowej Grupy LOTOS S.A. jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w obszarze poszukiwań i wydobycia oraz przerobu węglowodorów, handlu produktami najwyższej jakości, zapewniający trwały wzrost wartości dla akcjonariuszy i osiąganie pełnej satysfakcji klienta, umożliwiający stałe doskonalenie i korzystanie z potencjału pracowników, realizowany w sposób odpowiedzialny wobec społeczeństwa, przyjazny dla środowiska naturalnego, zgodny z polityką bezpieczeństwa energetycznego. Wizja: Grupa Kapitałowa Grupy LOTOS S.A. dąży do tego, by być najlepiej ocenianą firmą naftową w regionie Morza Bałtyckiego pod względem: jakości produktów naftowych jakości obsługi klienta profesjonalnego zarządzania
Adres głównej siedziby: 80-718 , ul. Elbląska Gdańsk   E-mail: rekrutacja@grupalotos.pl   Telefon:
Nazwa firmy: Polanowscy Nieruchomości
Województwo: mazowieckie, podlaskie
Miasto: Warszawa, Białystok
Branża: Budownictwo i nieruchomości
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Jesteśmy firmą, której mottem przewodnim jest hasło „Każdy, bez wyjątku każdy jest odpowiedzialny za jakość”. Dbamy o swój wizerunek i chcemy, by nasza obecność na rynku nieruchomości przyczyniała się do poprawy w świadomości klientów opinii dotyczących branży nieruchomości. Zarząd Spółki, każdy jej pracownik i współpracownik przywiązuje ogromną wagę do zasad starannego działania. Swoją działalnością udowadniamy, że poprzez uczciwość, praworządność i solidność można zyskać renomę oraz poważanie na trudnym i konkurencyjnym rynku nieruchomości.
Adres głównej siedziby: 00-124 , Al. Jana Pawła II 12, Warszawa   E-mail: office@polanowscy.pl   Telefon: 22 850.95.95
Nazwa firmy: Akademicki Szpital Kliniczny
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Branża: Medycyna/Farmacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Nasz Szpital jest wiodącą, wielospecjalistyczną jednostką opieki zdrowotnej województwa dolnośląskiego, dla której organem założycielskim jest Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Placówka udziela świadczenia zdrowotne z zakresu podstawowej i specjalisycznej opieki zdrowotnej, wykonując zadania badawczo-naukowe, uczestnicząc w przygotowaniu osób do wykonywania zawodu medycznego i kształcenia osób wykonujących zawód medyczny.
Adres głównej siedziby: 50-556 , Borowska 213, Wrocław   E-mail: sekretariat@aszk.wroc.pl   Telefon: 71 733 11 00
Nazwa firmy: Inter Cars SA
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Automotive, Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lipcu 2007 r. spółka podpisała porozumienie o połączeniu z firmą JC Auto - liderem w segmencie części do samochodów japońskich i koreańskich. Dzięki fuzji na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym wzmocniła się istotnie rola Inter Cars SA, której celem strategicznym jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.
Adres głównej siedziby: 05-152 , Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki   E-mail: hurt.sprzedaz@intercars.com.pl   Telefon: (022) 714 18 00
Nazwa firmy: Zakłady Azotowe Puławy SA
Województwo: lubelskie
Miasto: Puławy
Branża: Chemia
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Zakłady Azotowe „Puławy” SA od ponad 40 lat są liderem polskiego przemysłu nawozowo-chemicznego. Lokalizacja ZAP w centralnej Europie środkowo-wschodnia Polska pozwala istnieć firmie zarówno na wymagającym rynku UE, jak i dynamicznie rozwijających się rynkach wschodnich. Produkty przedsiębiorstwa stale obecne są także na rynkach amerykańskich. Początkowo ZAP nastawione były na wytwarzanie nawozów azotowych dla potrzeb rolnictwa, lecz w trakcie rozwoju systematycznie zwiększały produkcję chemikaliów. Sprzedaż chemikaliów stanowi obecnie 40% ogólnej produkcji i sukcesywnie rośnie. Jednym z priorytetowych kierunków rozwoju przedsiębiorstwa były kolejne linie produkcyjne melaminy (Melamina I - 1977, Melamina II – 2001).
Adres głównej siedziby: 24-110 , Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, Puławy   E-mail: zapulawy@azoty.pulawy.pl   Telefon: (81) 886 34 31
Nazwa firmy: Carrefour Polska
Województwo: Cała Polska, mazowieckie
Miasto: Wszystkie, Warszawa
Branża: Handel i usługi
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Firma Carrefour posiada w Polsce ponad 300 sklepów, w tym hipermarkety, supermarkety oraz franczyzowe sklepy osiedlowe.
Adres głównej siedziby: 03-734 , Targowa 72, Warszawa   E-mail: rekrutacja@carrefour.com    Telefon:
Nazwa firmy: GlaxoSmithKline Pharmaceuticals SA
Województwo: mazowieckie, wielkopolskie
Miasto: Warszawa, Poznań
Branża: Medycyna/Farmacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
GlaxoSmithKline (GSK) to międzynarodowa firma, która zatrudnia około 99 tysięcy osób i oferuje swoje produkty pacjentom w ponad 160 krajach. Jesteśmy wiodącym na świecie producentem leków i produktów ochrony zdrowia, które powstają dzięki prowadzonym przez nas badaniom naukowym. Oferujemy innowacyjne produkty w obszarach terapeutycznych takich jak szczepienia, onkologia, anestezjologia, choroby układu oddechowego, choroby układu nerwowego czy antybiotykoterapia.
Adres głównej siedziby: 02-697 , ul. Rzymowskiego 53 Warszawa   E-mail:    Telefon: (22) 576 93 16
Nazwa firmy: ACP Pharma
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Medycyna/Farmacja
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Grupa Kapitałowa MEDIQ NV to międzynarodowy detaliczny i hurtowy dostawca produktów farmaceutycznych, urządzeń medycznych oraz usług z zakresu logistyki działający w branży farmaceutycznej w Holandii, Polsce, Niemczech, Norwegii, Szwajcarii, Danii i na Węgrzech, jak również na terenie Stanów Zjednoczonych. Grupa kapitałowa MEDIQ NV koncentruje swoją aktywność w trzech głównych obszarach: zarządzaniu aptekami i hurtowniami farmaceutycznymi (Pharmacy), dostarczaniu produktów i świadczeniu usług w zakresie domowej opieki medycznej (Direct), zaopatrywaniu szpitali i firm świadczących domową opiekę medyczną w produkty farmaceutyczne i medyczne (Institutional). W swojej działalności MEDIQ NV koncentruje się na końcowym odbiorcy - dążąc do zapewnienia mu najbardziej optymalnego sposobu dostarczenia produktów. Na terenie Polski, MEDIQ NV działa poprzez grupę kapitałową, której podmiotem dominującym jest ACP PHARMA S.A.
Adres głównej siedziby: 02-672 , ul. Domaniewska 50, Warszawa   E-mail: poczta@acppharma.pl   Telefon: (22) 611 47 50
Nazwa firmy: Orlen Gaz
Województwo: mazowieckie, Cała Polska
Miasto: Warszawa, Wszystkie
Branża: Energetyka/Paliwa
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Jesteśmy największą polską firmą, działającą na rynku gazu płynnego od 1995 roku. Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją najwyższej jakości produktów: propanu, butanu oraz mieszaniny propan-butanu. Nasz gaz spełnia wymogi polskiej normy PN C-96008 oraz europejskiej EN-589. Jego jakość potwierdzają specjalne certyfikaty. Zarządzamy dużymi, optymalnie zlokalizowanymi rozlewniami i tysiącami punktów sprzedaży LPG. Od 2008 r. możemy pochwalić się też nowoczesnym Terminalem Morskim LPG w Szczecinie. Tak zorganizowana sieć dystrybucyjna wraz ze sprawnie działającym zespołem konsultantów i doradców gwarantuje naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie dostaw gazu luzem i w butlach, montażu oraz dzierżawy instalacji autogazowych i przemysłowych. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości produkt, terminowość i niezawodność dostaw, solidny serwis oraz bezpieczeństwo i wygodę, a także świadomość użytkowania prawdziwie ekologicznego źródła energii.
Adres głównej siedziby: 09-411 , ul. Zglenickiego 46a, Płock   E-mail: orlengaz@orlengaz.pl   Telefon: 024 364 75 00
Nazwa firmy: Cynk-Mal SA
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Legnica
Branża: Przemysł Maszynowy/Metalowy
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Podstawowym przedmiotem działalności Cynk-Mal S.A. jest produkcja oraz handel wyrobami ocynkowanymi. W ramach prowadzonej działalności można wydzielić następujące obszary: 1) produkcja wyrobów stalowych ocynkowanych, tj. bednarek ocynkowanych i drutów ocynkowanych, 2) produkcja gorącowalcowanych taśm ocynkowanych, 3) produkcja ocynkowanych rur ze szwem, 3) produkcja ocynkowanych profili zamkniętych, 4) produkcja ocynkowanych ceowników pół-zamkniętych i równoramiennych.
Adres głównej siedziby: 59-220 , ul.Pątnowska 48, Legnica   E-mail: cynkmal@cynkmal.pl   Telefon: +48 76 855 15 00
Nazwa firmy: Siódemka
Województwo: Cała Polska
Miasto: Wszystkie
Branża: Transport i Logistyka
 
Link do ofert pracy: Kliknij by wejść
Zgłoś niedziałający link
pokaż więcej
Od 12 lat codziennie doręczamy dziesiątki tysięcy dokumentów i paczek na terenie całego kraju. Kilka tysięcy naszych pracowników w 42 odziałach codziennie dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom ponad 10 000 klientów, wysyłających ponad milion przesyłek miesięcznie. Zróżnicowany pakiet usług, wspierany przez zaawansowane interaktywne narzędzia zarządzania przesyłkami są odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego biznesu.
Adres głównej siedziby: 03-876 , Matuszewska 14, Warszawa   E-mail: info@siodemka.com   Telefon: 22 510 74 72
close
Podaj nam swoje dane aby otrzymać darmowe treści
 
 
 
 
 
 
 
Na podaną skrzynkę mailową otrzymasz e-mail z załączonym plikiem